Makine Bölümü Dgs Geçiş Bölümleri 2014

İnsanlar Türkiye’deki eğitim sisteminden ne yazık ki pek de memnun değil. Çünkü meslek yüksek okullarında okuyan ve 4 yıllık bir fakülteye geçmek isteyen öğrenciler DGS sınavına girmek zorunda kalıyor. Bu sınavın oldukça zor olmasının yanında, ders eşitlikleri de genel olarak sayılmıyor ve öğrencilerin 2 yılı çöpe atılıyor. Ülkemizdeki pek çok üniversitenin yetersiz imkanlar ile hizmet verdiğini düşününce vakıf üniversiteleri de bir adım öne çıkıyor. Bu aşamada vakıf üniversitelerinin yüksek ücretleri 2 yıllık ön lisans eğitimini tamamlamak için aileleri çok zorluyor. Ama artık bu kadar uğraşmanıza gerek yok. Makine bölümü DGS geçiş bölümleri 2014 araştırması yaptığınız zaman karşınıza Uluslar arası Travnik Üniversitesi çıkıyor. Bu üniversite bünyesinde hayal etmiş olduğunuz eğitimi alacak, kariyeriniz için de sağlam bir adım atmış olacaksınız.

İlk olarak bu üniversite çerçevesinde herhangi bir sınav söz konusu değil. Bu okula kayıt yaptırmak için DGS sınavına girmenize gerek. Kontenjan sıkıntısı da olmadığı için hemen bu okula kayıt yaptırabilirsiniz. Taban puanları ya da yaşınızın kaç olduğu da bir kriter değil. Yapmanız gereken meslek yüksek okulu diplomanızla birlikte üniversiteye başvurmak. Makine bölümü DGS geçiş bölümleri 2014 sayesinde istediğiniz bölüme geçiş yapmanız mümkün olacak. Üstelik gitmiş olduğunuz bu okulda yıllık 2500 Euro’ya okuma fırsatını yakalayacaksınız. Bu üniversite, hem akademik personeli hem de imkanları ile pek çok vakıf üniversitesinden çok daha üstündür. Aynı zamanda Türkçe eğitim alabiliyorsunuz.

Makine bölümü DGS geçiş bölümleri 2014 bünyesinde kariyeriniz için sağlam adımlar da atabiliyorsunuz. Sınavsız geçiş sistemi sayesinde yılın her günü bu üniversiteye başvurmanız mümkündür. Bosna Hersek vize istemeyen bir ülke olduğundan ötürü pasaportunuz sayesinde ülkeye girip çıkabiliyorsunuz. Tüm bu detayları daha iyi kavramak, gerek okul kayıt işlemleri için gerek ise kalacak yer ayarlamaları için bilgi almak istiyorsanız o zaman Eurostar Yurtdışı Eğitim ve Point Yurtdışı eğitim kurumları sizlere yardımcı olacaktır. Alanının ilk ve tek ön lisans tamamlama hizmeti veren kurum da Eurostar’dır.

Travnik Üniversitesi Haritası

Travnik Eğitim Tanıtım Videoları

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!