Makine Bölümü Dgs Geçiş Bölümleri 2015 — Makina Lisans Tamamlama

Makine Bölümü Dgs Geçiş Bölümleri 2015

2 yıllık okul okuyup bir yerlere gelebilen insan sayısı ne yazık ki çok az. Bu nedenle 2 yıllık okulları 4 yıllık fakültelere tamamlamak isteyen çok kişi var. Ama ne yazık ki ülkemizde bunu yapabilmek için hem çok çalışmak hem de DGS gibi bir sınavdan yüksek bir puan almak gerek. Her ne kadar yüksek bir puan alsanız dahi istediğiniz okula gidememek de söz konusu. Aynı zamanda devlet üniversiteleri ile vakıf üniversiteleri arasında ne yazık ki büyük bir fark var.

Hem teorik hem de pratik bilgiler konusundan vakıf üniversitelerinin imkanları çok daha yüksek. Bu üniversitelerde lisans eğitimi almak ise büyük bir maddiyat gerektiriyor. Özellikle makine bölümü DGS geçiş bölümleri 2015 konusunda maddiyat çok daha fazla olacaktır. Peki, sizlere 2 yıllık ön lisans eğitiminizi çok düşük bir ücret karşılığında 4 yıllık lisans eğitimine tamamlayabileceğinizi söylesek?

Makine bölümü okuyan insanlar makine mühendisliğine geçebilmek için çok çaba sarf etmek zorunda kalıyor. Oysaki Uluslar arası Travnik Üniversitesi sizlere sınavsız dikey geçiş hakkı sunuyor. Üstelik, 3. Sınıftan başlıyor ve sene kaybetmiyorsunuz. Makine bölümü DGS geçiş bölümleri 2015 için sizlere Türkçe eğitim veren Uluslar arası Travnik Üniversitesi sayesinde hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Üniversitenin öğretim üyeleri Türkiye’den gönderilen akademisyenlerdir. Ne bir İngilizce şartı ne de sınav zorunluluğu vardır. Üstelik 12 ay boyunca dilediğiniz zaman kayıt olabilir, hem pratik hem de teorik yönden ülkemizdeki vakıf üniversitelerine denk olan bu üniversitede yer alabilirsiniz.

Her zaman makine bölümü DGS geçiş bölümleri 2015 seçenekleri sayesinde yıllık 2500 Euro karşılığında eğitiminizi tamamlayabiliyorsunuz. Bu okula kayıt olmanız için transkript, pasaport, ikametgah ve diplomanız yeterli olacaktır. Bosna Hersek’te uluslar arası geçerli olan diplomaya sahip olmak için hemen Eurostar Yurtdışı Eğitim ve Point Yurtdışı eğitim kurumlarına başvurmanız gerekiyor. Türkiye’de ilk ve tek ön lisans tamamlama hizmeti sunan bu kurum sayesinde Osmanlı’nın mimarisini taşıyan, doğası ve kültürü ile ön plana çıkan Bosna Hersek’te Türkçe eğitim alabileceksiniz. Diplomanız da Türkiye’de geçerli sayılacak ve iş potansiyeliniz de artacaktır.

Travnik Üniversitesi Haritası

Travnik Eğitim Tanıtım Videoları

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram  ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!