2 Yıllık Makine Bölümü Dgs Bölümleri

2 yıllık makine bölümü dgs bölümleri Uluslararası Travnik Üniversite farkı ile sizlerle buluşmayı bekliyor. Pek çok öğrencinin hayali olan üniversite olarak Avrupa’da okuma özgürlüğü ile baş başa olacağınız bir eğitim ortamı için üniversitemize kısa zamanda başvurup kaydınızı onaylatabilirsiniz.

Bir çok öğrencinin hayali olan bu üniversite yaşamında dikey geçiş sınavına girme yerine sadece üçüncü sınıftan devam edecek imkanlarla size puan sorgulaması yapmadan kaydınızı gerçekleştiriyoruz. Eğitim ortamının daha kaliteli oluşu, iş dünyasında daha popüler olabilme fırsatı ve sizleri başarısız olduğunuz için üniversitemize almayız gibi katı kuralların olmadığı Uluslararası Travnik Üniversitesi kayıt için sizleri bekliyor.

2 yıllık makine bölümü dgs bölümleri araştırmanız ile makine üzerinde geldiğiniz noktayı daha üst noktalara taşıma garantisini bilgi arşivi ve geniş uygulama olanakları ile Avrupa’da sunan üniversite pek çok istekli öğrenci potansiyeli ile karşınızda. Farklı Avrupa ülkelerinden gelen öğrenci kitlesinin yanında Türkiye’den de sınava girmeye gerek kalamadan öğrenci kabul eden üniversite kendini kanıtlamayı başarmış bir üniversite olarak karşınızda hüküm sürdürmektedir. Makineye ilgi duyan MYO mezunlarına kapılarını aralarken transkripte göre üçüncü sınıfa devam ederken eksik ders tamamlama fırsatını da öğrencilere kolaylık olarak sunmaktadır. Böylece sene kaybetmek yerine aynı yıl içinde ya da dördüncü sınıfta eksiklerinizi tamamlama fırsatını yakalayabileceksiniz.

2 yıllık makine bölümü dgs bölümleri kayıt için istenen belgeler şu şekildedir: MYO diploması ve mezuniyet belgesi, ikametgah, MYO transkripti ve pasaport belgeleri. Tüm bu belgeleri toplarken Eurostar ve Point Yurtdışı eğitim kurumları desteğini alarak belge toparlama işlemi gerçekleştirebilirsiniz. 2 yıllık makine bölümü dgs bölümleri araştırmanızı danışmanınız ile yaparken en önemli ayrıntı olan harç bedeli ile ilgili detayı göden kaçırmamalısınız. 2500 Euro makine bölümünün yıllık harç ücretidir. Bu bedel sizin ekonominizi sarsmayacak bir bedel ise bu üniversite olabilme ayrıcalığını yakalamak için çok zaman kaybetmenize gerek kalmayacak. Makinelerin dilini size öğretecek bilgili donanımsal gücü yüksek atölyelerimizi görmek ve makine üzerine eğitim alan birbiri ile yarışan öğrencilerle aynı bilgilere sahip olmak sizin de hakkınız. Haydi acele edin.

Travnik Üniversitesi Haritası

Travnik Eğitim Tanıtım Videoları

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!