2 Yıllık Makine Bölümü DGS Bölümleri

2 yıllık makine bölümü DGS bölümleri Eurostar Yurtdışı Eğitim farkı ile sizlerle buluşmayı bekliyor. Pek çok öğrencinin hayali olan üniversite olarak Avrupa’da okuma özgürlüğü ile baş başa olacağınız bir eğitim ortamı için üniversitemize kısa zamanda başvurup kaydınızı onaylatabilirsiniz.

Bir çok öğrencinin hayali olan bu üniversite yaşamında dikey geçiş sınavına girme yerine sadece üçüncü sınıftan devam ederek size puan sorgulaması yapmadan kaydınızı gerçekleştiriyoruz. Eğitim ortamının daha kaliteli oluşu, iş dünyasında daha popüler olabilme fırsatı ve sizleri başarısız olduğunuz için üniversitemize almayız gibi katı kuralların olmadığı üniversitelerimiz kayıt için sizleri bekliyor.

2 yıllık makine bölümü DGS bölümleri araştırmanız ile makine üzerinde geldiğiniz noktayı daha üst noktalara taşıma garantisini, bilgi arşivi ve geniş uygulama olanakları ile Avrupa’da sunan üniversiteler birçok istekli öğrenci potansiyeli ile karşınızda. Farklı Avrupa ülkelerinden gelen öğrenci kitlesinin yanında Türkiye’den de sınava girmeye gerek kalamadan öğrenci kabul eden üniversite kendini kanıtlamayı başarmış bir üniversite olarak karşınızda hüküm sürdürmektedir. Makineye ilgi duyan MYO mezunlarına kapılarını aralarken transkripte göre üçüncü sınıfa devam ederken eksik ders tamamlama fırsatını da öğrencilere kolaylık olarak sunmaktadır. Böylece sene kaybetmek yerine aynı yıl içinde ya da dördüncü sınıfta eksiklerinizi tamamlama fırsatını yakalayabileceksiniz.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

2 yıllık makine bölümü DGS bölümleri kayıt için istenen belgeler şu şekildedir: MYO diploması ve mezuniyet belgesi, ikametgah, MYO transkripti ve pasaport belgeleri. Tüm bu belgeleri toplarken Eurostar ve Point Yurtdışı eğitim kurumları desteğini alarak belge toparlama işlemi gerçekleştirebilirsiniz. 2 yıllık makine bölümü DGS bölümleri araştırmanızı danışmanınız ile yaparken en önemli ayrıntı olan harç bedeli ile ilgili detayı göden kaçırmamalısınız. Harç ücretleri Türkiye’deki ve yurt dışındaki diğer üniversitelere göre daha makul ücretlerdir. Bu bedel sizin ekonominizi sarsmayacak bir bedel ise üniversitelerimizde olabilme ayrıcalığını yakalamak için çok zaman kaybetmenize gerek kalmayacak. Makinelerin dilini size öğretecek bilgili donanımsal gücü yüksek atölyelerimizi görmek ve makine üzerine eğitim alan birbiri ile yarışan öğrencilerle aynı bilgilere sahip olmak sizin de hakkınız. Haydi acele edin.

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!