Makine Mühendisliği Uzaktan Eğitim Lisans Tamamlama

Makine Mühendisliği Uzaktan Eğitim Lisans Tamamlama

Makine mühendisi olmak isteyenlerin önü açılıyor. Artık iki senelik makine bölümü okuyanlar da mühendislik için lisans diploması alabilecek. Üstelik uzaktan eğitimin son zamanlarda popüler olduğu günümüzde uzaktan eğitim imkanı ile öğrenciler lisans bölümü mezunu sayılacak. Yurt dışında nalaşmalı olduğumuz üniversiteler, bu şekilde uzaktan eğitim imkanı ile öğrencilerin lisans diploması almasını sağlıyor.

Makine mühendisliği uzaktan eğitim lisans tamamlama imkanı veren üniversitenin ortaklarından ve bilgi alabileceğiniz kurumlardan olan Eurostar Yurtdışı Eğitim kurumları bunun için size destek oluyor. Bu kurumlara gittiğiniz anda uzaktan eğtimin ve üniversiteler hakkındaki tüm detayları öğrenmiş oluyorsunuz.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Öncelikle 2 senelik makine ön lisans okuyanlar bu programdan gönül rahatlığı ile yararlanabiliyor. Bunun için yapılması gereken ön lisans diplomanızı üniversiteye iletmek olacak. Üniversitelerimiz bulundukları şehrin göbeğinde oldukça güzel ve kaliteli eğitim imkanı sağlayan bir üniversite olduğundan sizi son derece memnun edecektir. Bu nedenle üniversite diplomanız ile kariyerinizi çok daha iyi bir şekilde planlayabilirsiniz.

Bu programı ile yerinizden kalkmadan herhangi bir yere gitme zorunluluğu olmadan lisansınızı tamamlamış olacaktır. Üniversitelerin normal olarak lisans tamamlama programları senelik ücretleri uygun fiyatlardadır. Bunun için detaylı bilgiyi alabileceğiniz gibi yine de fiyatların eğitime göre oldukça makul olduğunu ve bu imkanları veren başka bir üniversite bulamayacağınızı söyleyebiliriz. Geleceğin makine mühendislerinden olmak istiyorsanız ön lisans tamamlama diploması ile başvurduğunuz anda okul size geri dönüş yapılacaktır.

Makine mezunlarının dikey geçiş imkanı her zaman her okulda mümkün olmuyor. Bu nedenle geleceğin mühendislerinden olmak istiyorsanız üniversitelerimizde imkanlarınızı arttırabilirsiniz. Makine mühendisliği bölümü uzaktan eğitim lisans tamamlama imkanı ile çalışan biri dahi olsanız okulunuzu tamamlayabilir ve programınızı ayarlayarak 3. Ve 4. Sınıfı tamamlayıp lisans mezunu olabilir makine alanında ihtisas dahi yapabilirsiniz. Üniversitelerimizin eğitim kalitesiyle ilgili detaylı bilgiyi yine Eurostar Yurtdışı Eğitim kurumlarından alabilirsiniz. Ayrıca başvuru süreciyle ilgili detaylı bilgi de yine bu kurumlardan alınır.

 

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!