Makine Teknikerliği Lisans Tamamlama

Makine Teknikerliği Lisans Tamamlama

Ülkemizde artık çok sayıda üniversite bulunmasıyla birlikte üniversite mezunu olmak artık bir ayrıcalık olmaktan çıkmıştır. Üniversite mezunu olmanın yanı sıra ne gibi özelliklerin olduğu ne gibi yetkinliklere sahip olduğun nasıl bir eğitim aldığın daha önemli bir hale gelmiştir.

Çoğu öğrenci mezun olduktan sonra birkaç yılını yeni programlar öğrenmek, kendisine yeni özellikler katmak için harcamaktadır. Sizde 2 yıllık eğitiminizi kaliteli bir şekilde devam etmek ve 4 yıla tamamlamak mı istiyorsunuz? Bunun için herhangi bir sınava girmenize gerek kalmadan, zaman kaybetmeden yurt dışında anlaşmalı olduğumuz üniversiteler sayesinde kaydınızı hemen yaptırabilir ve makine teknikerliği lisans tamamlamaya başlayabilirsiniz.

Üniversite size sınavsız koşulsuz kayıt imkanı sunmaktadır. Ayrıca Bosna Hersek vize istemediği için sadece pasaport çıkarmanız ve birkaç küçük belgeyle kaydınızı hemen yaptırarak makine teknikerliği lisans tamamlama için zaman kaybetmemiş olursunuz.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Sizde Türkiye’de üniversitelere vereceğiniz harç tutarlarındaki parayla yurtdışında kaliteli eğitim alma şansına Travnik Üniversite’ si sayesinde sahip olabilirsiniz.

Üniversitelerimizde Avrupa eğitim sisteminde dersleri gördüğünüz için daha bilinçli, uygulamalı, akılda kalıcı bir şekilde makine teknikerliği lisans tamamlama işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Üniversitelerimizden mezun olduğunuz zaman diplomanız Türkiye’ de ve birçok ülkede geçerli olacaktır. Almış olduğunuz eğitim ve yurtdışında yaşama tecrübelerinizle birlikte meslektaşlarınız arasında daha saygın bir yere sahip olacaksınız. Ayrıca üniversitede kazanmış olduğunuz donanımlar sayesinde iş ararken rakiplerinizden bir adım daha önde olacaksınız. Sizde 2 yıllık eğitim hayatınızı devam ettirmek ve zaman kaybetmek istemiyorsanız anlaşmalı olduğumuz yurt dışında üniversiteler sayesinde kaliteli bir eğitim alma fırsatını kaçırmamalısınız.

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09

 

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!