2 Yıllık Makine Bölümü DGS

2 yıllık makine bölümü DGS imkânını değerlendirebileceğiniz bir fırsatı size sunan Eurostar Yurtdışı Eğitim ile tanışmaya hazır mısınız?

Birçok Avrupa üniversitesinin adeta bir yarış içine girdiği 2 yıllık makine bölümü DGS geçiş fırsatı arasında en popüler olan üniversitelerin imkanlarından faydalanmaya ne dersiniz? Sizlerin akademik kariyerinizi basamak basamak çıkarken en iyisini özümsemek ve uygulamada en kaliteli staj ortamlarında şekil bulma fırsatlarını sunarak sizi iyi yerlere yükseltebilecek olan üniversite ile tanışma fırsatı sizin elinizde. Bu üniversitenin eğitim biriminde siz de yer alıp kendinizi geliştirme hususunda kararlı iseniz Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerini bir an önce ziyaret edin.

Lisans eğitim sürecine dahil olmak için sınava girmenizi istemeyen bir üniversiteler olarak gülümseyen yüzler ve negatifliğe yer vermeyen öğrenci potansiyeli ile başarılı bir eğitim öğretim dünyasıyla karşınıza çıkmaktayız. 2 yıllık makine bölümü DGS geçiş için siz de sizi sıkmayacak bir akademik kariyer vaad eden bir yer arıyorsanız daha fazla düşünmenize gerek kalamayacak olan bu üniversite tercihini gerçekleştirme ile akıllıca bir karar vermiş olacaksınız.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

MYO diploması ve mezuniyet belgesi, ikametgâh, MYO transkripti ve pasaport belgeleri ile Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerini ziyarette bulunmak ya da bu belge toplama işini burada size sunulan bir eğitim danışmanı aracılığı ile toplamak tamamen sizin tercihinize kalmış bir mesele.

Makine bölümünü tüm teori derslerini en iyi makine bilgi donanıma sahip akademisyenlerden dinlemek artık bizi tercih ederek mümkün olacak. Alan bilgisine hakim olup ondan sonra o güzel mezuniyet belgenizi alarak pek çok kaliteli kurumda çalışma ayrıcalığıyla üniversitemizden ayrılabileceksiniz.

Yurtdışında eğitim görmek hem kültürel olarak hem de bireysel olarak sizleri de geliştirecektir. Tüm bu artılar mesleki açıdan sizleri aranan bir yüz yapacaktır. Okul bünyesinde yapılan etkinlikler, mesleki tanıtımlar sayesinde mezun olduğunuzda tamamen sektöre hakim olmuş olacaksınız.

Avrupa’da okumuş olma ayrıcalığı Türkiye’de her ne kadar önemseniyorsa Avrupa ülkeleri arasında da önemseniyor. Rekabette de kendinizi kanıtlamayı başarmak için Avrupa’da çalışma imkanını da değerlendirebilirsiniz. Siz isteyin biz gerçekleştirelim diyerek sizleri en iyi eğitim ortamları ile baş başa bırakıyoruz. Tüm gayretiniz ile alanınızda iyi mertebelere yükselebilme ayrıcalığı için makul eğitim ödenekleri ödeyin ve eğitim süreciniz başlasın.

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!