2 Yıllık Makine Bölümü Dgs

Ne olursa olsun 2 yıllık makine bölümü DGS ile lisans programına çevrilebilir. Ama bunu yaparken hem DGS’de yüksek bir puan yapmak zorundasınız hem de gitmek istediğiniz okulun bir kontenjan açması gerek. Bu ikisinin bir araya gelerek yolunda gitmesi ne yazık ki çok zor. Bu nedenle de Uluslar arası Travnik Üniversitesi ile eğitim hayatınıza devam etmek sizler için iyi bir tercih olacak. Bu üniversite bünyesinde verilen eğitimler YÖK tarafından da onaylıdır. Bu nedenle de bu okuldan alınacak ola diploma dünyanın her yerinde geçerlilik gösterecek. Üstelik lisans için sunmuş olduğu pek çok bölüm de söz konusu oluyor. bu konuda Eurostar Eğitim Danışmanlığı ofislerinden bilgi almanız mümkün oluyor. 20 yıllık tecrübesi sayesinde hem sizlere hem de ailelerine yol gösterici olacaktır.

Bosna Hersek bizim kültürümüze çok yakın olan bir ülkedir. Bu nedenle de insanlar bu ülkeden her zaman memnun kalıyor. Eğitim konusunda Türkiye’den iyi olduğunu da söylemek gerekiyor. Uluslar arası Travnik Üniversitesi bünyesinde eğitim alacaksanız İngilizce bilmenize gerek kalmıyor. Üniversitede verilen derlerin tamamı Türkçe dil seçeneğine sahiptir. Bunun yanında sınav sistemi yoktur. Yani herhangi bir taban puanına, DGS puanına ihtiyacınız yok. Direkt olarak kayıt yaptırabiliyorsunuz. Bunun yanında teknik olarak, hem pratik hem de teorik aşamalarında Avrupa standartlarında bir hizmet sunmaktadır. 2 yıllık makine bölümü DGS ile geçiş sağlayamıyorsanız o zaman bu üniversiteyi tercih ederek kendinize bir kariyer çizgisi belirleyebilirsiniz.

Yurtdışında eğitim görmek hem kültürel olarak hem de bireysel olarak sizleri de geliştirecektir. Tüm bu artılar mesleki açıdan sizleri aranan bir yüz yapacaktır. Okul bünyesinde yapılan etkinlikler, mesleki tanıtımlar sayesinde mezun olduğunuzda tamamen sektöre hakim olmuş olacaksınız. Bu aşamada 2 yıllık makine bölümü DGS sistemine kalmadan direkt geçiş sağlamak istiyorsanız o zaman en yakın Eurostar Yurtdışı Eğitim ve Point Yurtdışı eğitim kurumları ile iletişime geçin. Böylelikle tüm eğitim hayatınız planlansın. Sadece yıllık 2500 Euro ödeyerek mükemmel bir eğitim alma hakkınız olduğunu unutmayın.

Travnik Üniversitesi Haritası

Travnik Eğitim Tanıtım Videoları

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!