Makine Mühendisliği Dikey Geçiş Lisans Tamamlama

Ön lisans programları ile meslek sahibi olmak elbette mümkün ama lisans eğitimi alan kişilerin kariyerlerine çok daha yüksekten başladığı da bir gerçektir. Her zaman lisans eğitimi alanların yetkileri çok daha fazladır. Bu nedenle de lisans tamamlama programları gereklidir. Ama Türkiye sınırları içerisinde bu eğitimi almak biraz zor. Oysaki makine mühendisliği dikey geçiş lisans tamamlama yapmak istiyorsanız o zaman yurtdışı sizler için de uygun bir seçenek olacaktır. Yapmanız gereken Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlık merkezlerine gelmek ve buradan bu eğitim hakkında bilgi almak olmalıdır.

Öncelikle Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde sizlere sınansız ve puansız bir şekilde lisans tamamlama programına dahil olabiliyorsunuz.

Bu okullar lisans tamamlama konusunda oldukça kapsamlı bir okullardır. İçerisinde pek çok bölüm vardır. Teknik açıdan yeterli olduğunu da söylemek gerekecektir. Çünkü gerek laboratuarları gerek ise etkinlik alanları pratik eğitime dayalıdır. Bunun yanında öğrencilerin hiçbir şekilde bir sınava girmesi gerekmez. Yani DGS başarısı göstermenize gerek. Her zaman sadece kayıt yaptırarak üniversitenin bir öğrencisi olabiliyorsunuz. Makine mühendisliği dikey geçiş lisans tamamlama programı eğitim ücretleri sizler için hem Türkiye’deki hem de yurt dışındaki üniversitelerden çok daha uygun ücretlerdir.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Bu okullardan alınan diplomanın geçerliliğini elbette ki sorgulamalısınız. Bu diplomayı YÖK kabul etmektedir. Bunun yanında Avrupa standartlarında bir eğitim alacağınız için diplomanız Avrupa’da da geçerli olacaktır. Bu okullardan mezun olduğunuzda sadece makine mühendisi olmayacaksınız; tüm sektöre hakim, farklı kültürler tanımış ve kendini geliştirmiş bir birey olarak piyasada yerinizi alacaksınız. Eğer ki makine mühendisliği dikey geçiş lisans tamamlama için bu üniversiteyi tercih edecekseniz ilk olarak Eurostar Yurtdışı Eğitim ile iletişim halinde olmalısınız. Bu sayede kalacak yerden kayıt işlemlerine kadar tüm sorunlar hızlı bir şekilde hallolur.

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!