Makine Mühendisliği Dikey Geçiş Lisans Tamamlama

Ön lisans programları ile meslek sahibi olmak elbette mümkün ama lisans eğitimi alan kişilerin kariyerlerine çok daha yüksekten başladığı da bir gerçektir. Her zaman lisans eğitimi alanların yetkileri çok daha fazladır. Bu nedenle de lisans tamamlama programları gereklidir. Ama Türkiye sınırları içerisinde bu eğitimi almak biraz zor. Oysaki makine mühendisliği dikey geçiş lisans tamamlama yapmak istiyorsanız o zaman yurtdışı sizler için de uygun bir seçenek olacaktır. Yapmanız gereken Eurostar Eğitim Danışmanlığı Merkezlerine gelmek ve buradan bu eğitim hakkında bilgi almak olmalıdır. Öncelikle Bosna Hersek genel olarak Türk halkı tarafından benimsenmiş bir ülkedir. Aynı zamanda ülkemiz için vizeyi kaldırmıştır. Avrupa standartlarında eğitim veren üniversitelerinin olması da önemli bir konudur. Uluslar arası Travnik Üniversitesi de bu eğitimi veren okullardan biridir.

Bu okul lisans tamamlama konusunda oldukça kapsamlı bir okuldur. İçerisinde pek çok bölüm vardır. Teknik açıdan yeterli olduğunu da söylemek gerekecektir. Çünkü gerek laboratuarları gerek ise etkinlik alanları pratik eğitime dayalıdır. Bunun yanında öğrencilerin hiçbir şekilde bir sınava girmesi gerekmez. Yani DGS başarısı göstermenize gerek. Bu aşamada okul eğitim dilinde de Türk öğrencilerin lehine davranmaktadır. Eğitim dili Türkçe olunca İngilizce yeterlilik sınavına girmeye de gerek kalmıyor. Yani her zaman sadece kayıt yaptırarak üniversitenin bir öğrencisi olabiliyorsunuz. Makine mühendisliği dikey geçiş lisans tamamlama programı sizler için sadece yıllık olarak 2500 Euro.

Bu okuldan alınan diplomanın geçerliliğini elbette ki sorgulamalısınız. Bu diplomayı YÖK kabul etmektedir. Bunun yanında Avrupa standartlarında bir eğitim verdiği için diplomanız Avrupa’da da geçerli olacaktır. bu okuldan mezun olduğunuzda sadece makine mühendisi olmayacaksınız, tüm sektöre hakim, farklı kültürler tanımış ve kendini geliştirmiş bir birey olarak piyasada yerinizi alacaksınız. Eğer ki makine mühendisliği dikey geçiş lisans tamamlama için bu üniversiteyi tercih edecekseniz ilk olarak Eurostar Yurtdışı Eğitim ve Point Yurtdışı eğitim kurumları ile iletişim halinde olmalısınız. Bu sayede kalacak yerden kayıt işlemlerine kadar tüm sorunlar hızlı bir şekilde hallolur.

Travnik Üniversitesi Haritası

Travnik Eğitim Tanıtım Videoları

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!