Tarım Makineleri Dikey Geçiş

Tarım Makineleri Dikey Geçiş

Makine bölümleri, içerisinde bir çok alt dalı beraber barındırır. Bu alt dalların dışında makine bölümleri kendi başına zaten oldukça tercih edilen ve bir çok öğrencinin mezun olduğu bölümlerdir. Eğer siz de makine bölümlerinden birinde ön lisans okuyorsanız ya da ön lisans mezunu olduysanız ve elinizde bir ön lisans diplomanız varsa kısa zaman içerisinde bu diplomayı lisansa çevirebilirsiniz.

Makine alanlarında en çok tercih edilen alt dal ise şüphesiz ki tarım makineleri oluyor. Tarım makineleri dikey geçiş bölümlerine baktığımız zaman Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan ve anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde dikey geçiş olduğunu görebilmeniz mümkün. Ayrıca anlaşmalı olduğumuz üniversitelerin sunduğu avantajlı imkanlar ise bir çok aileye ve öğrenciye cazip geliyor.

Uluslarası alanda geçerliliği olan üniversiteler hakkında daha detaylı bilgi almanın en kolay yolu ise Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerinden destek almak. Eurostar Yurtdışı Eğitim olarak üniversitelerle iş birliği halinde çalıştığımız için okullar hakkında çok daha detaylı bilgi öğrenmeniz mümkün. Bu nedenle yapmanız gereken bu ülkelerde hangi üniversite ve hangi bölümüne gitmek istediğinizi bilmeniz. Tarım makineleri dikey geçiş yapmayı düşünüyorsanız son yıllara ait dikey geçiş puanlarına bakabilirsiniz.

Puan anlamında üniversitelerimiz sizi zorlamayacak çünkü DGS puan şartı aranmıyor. Ayrıca fiyat anlamında da gözünüz korkmasına gerek yok. Çünkü yıllık öğrenim ücretleri hem Türkiye’deki hem de yurt dışındaki üniversitelerin öğrenim ücretlerine göre çok daha uygun ücretler talep ediyor. Üniversitelerin öğrenci alımında hangi belgeleri istediği ve kabul şartlarının ne olduğuyla ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerine gitmeniz de yarar olacaktır. Eurostar Yurtdışı Eğitim, üniversitelerin tüm isteklerini size sunacağından çok fazlasına sahip olabileceksiniz diyebiliriz.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

 

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!