Makine Bölümü 2 Yıllık Dikey Geçiş

Makine Bölümü 2 Yıllık Dikey Geçiş 2 yıllık bir üniversite okumak Türkiye için ne yazık ki çok bir şey ifade etmiyor. Her ne kadar çaba da gösterseniz iş dünyasında sönük kalıyorsunuz. Bu nedenle de 2 yıllık meslek yüksek okullarında okuyan öğrenciler dikey geçiş sınavlarına girerek lisans programına yükselmeye çalışıyor. Ama söz konusu DGS ise ne yazık ki yeterli kontenjan hiçbir zaman açılmıyor. Ama, üzülmeyin çünkü yurtdışında eğitim alabilirsiniz ve bunu da çok uygun fiyatlara yapabilirsiniz.

Yurt dışında anlaşmalı olduğumuz üniversiteler, Avrupa’nın en kaliteli okullarındandır ve Avrupa kalitesinde hizmet vermektedir. Kampüsü çok geniş olan okulların tüm teknik olanakları da üst düzeydedir. Kim böyle bir okullarda çok makul fiyatlara okumak istemez ki? Üstelik sınava girmeniz gerekmiyor. Nasıl mı? Yapmanız gereken meslek yüksek okulu diplomanızı, ikametgâhınızı, pasaportunuzu ve transkriptinizi almak ve bu okula başvurmak. Kısa bir süre içerisinde başvurunuz onaylanacak ve lisans programınız kaldığınız yerden başlayacaktır. Bu aşamada Eurostar Yurtdışı Eğitim danışmalığı her bir aşamada sizlere yardımcı olacaktır.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Bu okulların özelliklerine gelecek olursak, teknik yeterlilikten başka sunduğu en önemli özelliklerden biri de transkritinizdeki derslerin sayılmaması gibi bir sorun da karşınıza çıkmıyor. 3. sınıftan başlayarak 2 yıllık bir eğitim alabiliyorsunuz.

Geleceğinizi planlarken ailenizin de desteğini almak her zaman önemlidir. Aileler Türkiye’deki vakıf üniversitelerini çok pahalı buluyor. Ama bu okulların yıllık eğitim ödenekleri makul fiyatlardır. Bu da ailelerin bütçesini sarsmıyor. Eurostar Yurtdışı Eğitim en uygun konaklama seçeneklerini, seyahat seçeneklerini de sizlere sunuyor. Makine bölümü 2 yıllık dikey geçiş sisteminde çok makul bir fiyata eğitim almanız mümkün oluyor. Yalnız makine bölümü 2 yıllık dikey geçiş yaparken hangi bölüme geçmek istediğinizi, gelecekte hangi lisans türünün sizlere daha fazla gelir getireceğini dikkatli seçmelisiniz.

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!