Makine Bölümü 2 Yıllık Dikey Geçiş

2 yıllık bir üniversite okumak Türkiye için ne yazık ki çok bir şey ifade etmiyor. Her ne kadar çaba da gösterseniz iş dünyasında sönük kalıyorsunuz. Bu nedenle de 2 yıllık meslek yüksek okullarında okuyan öğrenciler dikey geçiş sınavlarına girerek lisans programına yükselmeye çalışıyor. Ama söz konusu DGS ise ne yazık ki yeterli kontenjan hiçbir zaman açılmıyor. Ama, üzülmeyin çünkü yurtdışında eğitim alabilirsiniz ve bunu da çok uygun fiyatlara yapabilirsiniz.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Bosna Hersek’in en kaliteli okullarından biridir ve Avrupa kalitesinde hizmet vermektedir. Kampüsü çok geniş olan okulun tüm teknik olanakları da üst düzeydir. Kim böyle bir okulda çok makul fiyatlara okumak istemez ki? Üstelik sınava girmeniz gerekmiyor. Nasıl mı? Yapmanız gereken meslek yüksek okulu diplomanızı, ikametgahınızı, pasaportunuzu ve transkriptinizi almak ve bu okula başvurmak. Kısa bir süre içerisinde başvurunuz onaylanacak ve lisans programınız kaldığınız yerden başlayacaktır. Bu aşamada Eurostar Eğitim Danışmalığı her bir aşamada sizlere yardımcı olacaktır.

Bu okulun özelliklerine gelecek olursak, teknik yeterlilikten başka sunduğu en önemli özelliklerden biri Türkçe eğitimdir. Yani yurtdışında okumak için ille de İngilizce bilmek durumunda değilsiniz. Türkçe ile de eğitim alabiliyorsunuz. Makine bölümü 2 yıllık dikey geçiş sağlamak gördüğünüz üzere bu kadar kolay. Hem de transkritinizdeki derslerin sayılmaması gibi bir sorun da karşınıza çıkmıyor. 3. Sınıftan başlayarak 2 yıllık bir eğitim alabiliyorsunuz.

Geleceğinizi planlarken ailenizin de desteğini almak her zaman önemlidir. Aileler Türkiye’deki vakıf üniversitelerini çok pahalı buluyor. Ama bu okul yılda 2500 Euro’ya sizlere eğitim veriyor. Bu da ailelerin bütçesini sarsmıyor. Eurostar Yurtdışı Eğitim ve Point Yurtdışı eğitim kurumları en uygun konaklama seçeneklerini, seyahat seçeneklerini de sizlere sunuyor. Makine bölümü 2 yıllık dikey geçiş sisteminde çok makul bir fiyata eğitim almanız mümkün oluyor. yalnız makine bölümü 2 yıllık dikey geçiş yaparken hangi bölüme geçmek istediğinizi, gelecekte hangi lisans türünün sizlere daha fazla gelir getireceğini dikkatli seçmelisiniz.

Travnik Üniversitesi Haritası

Travnik Eğitim Tanıtım Videoları

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!