Makine Bölümü Dgs — Makina Lisans Tamamlama

Makine Bölümü Dgs

Daha kaliteli bir hizmet almak, her zaman geleceğinizi düşünerek hareket etmek çok önemlidir. Ama Türkiye’nin eğitim sisteminde ne yazık ki bunu uygulamak sandığınızdan çok daha zor. Çünkü Türkiye’deki eğitim sistemi sınavlara dayalıdır ve bu sınavları başarı ile veremeyen öğrenciler açıkta kalmakta ön lisans programlarına kayıt yaptırmaktadır. DGS ile her ne kadar lisans programlarına geçilebilse de bunu başarabilmek için çok yoğun bir tempoda çalışmak gerek. Artık sınava girmeden de lisans bölümlerine geçebilecek ve 4 yıllık bir fakülte mezunu olabileceksiniz. Makine bölümü DGS ile eğitim verse de artık Uluslar arası Travnik Üniversitesi sayesinde sınavsız bir şekilde pek çok bölüme geçiş yapabileceksiniz. Üstelik bu hiç de zor bir durum değildir.

Günümüzde Bosna Hersek her zaman ilgi çeken bir ülke olmuştur. Özellikle de kültürümüzdeki benzerlikler ve vizesiz seyahat de insanları etkileyen bir kriterdir. Bu nedenle Bosna Hersek’te okumak oldukça keyifli olabilir. Makine bölümü DGS sisteminden ayrı bir şekilde hizmet verir. Yani ne bir taban puanına ne de DGS puanına ihtiyacınız yoktur.

Sadece transkriptiniz ve meslek yüksek okulu diplomanız gerekecektir. Bu sayede bu üniversiteye kayıt yaptırabilirsiniz. Kayıt için belirlenen özel bir aralık yok. 12 ay boyunca kayıtlar sürekli olarak devam etmektedir. Bunun yanında İngilizce yeterlilik sınavına da girmenize gerek kalmayacak. Çünkü bu üniversitede verilen eğitim tamamen Türkçedir. Türkiye’den getirilen profesörler sizlere eğitim vermektedir. Uluslar arası Travnik Üniversitesi aynı zamanda teknik açıdan da pek çok üniversitenin önüne geçmeyi başarmıştır.

Başka bir ülkede okumak sizlere zor geliyor olabilir ama tamamen yapısal ve kültürel olarak ülkemize benzeyen bir yerde kendinizi yabancı hissetmeyeceksiniz. Üstelik öğrenci kitlesinin genelinin Türk olduğunu göreceksiniz. Her zaman ülkemizdeki harç miktarlarından daha da uygun bir meblağa karşınıza çıkıyor. 2500 Euro ödeme yaparak 2 yıllık eğitiminize başlayabilirsiniz. Makine bölümü DGS gereksinimi olmadan okumak isteniyorsa o zaman Eurostar Yurtdışı Eğitim ve Point Yurtdışı eğitim kurumları ile görüşmeniz gerek. Bu kurumlar sizlere gereken tüm ilgi ve alakayı gösterecektir.

Travnik Üniversitesi Haritası

Travnik Eğitim Tanıtım Videoları

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram  ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!