Önlisans Makine Bölümü Dgs Bölümleri

Önlisans Makine Bölümü DGS Bölümleri Türkiye şartlarında ücretsiz eğitim söz konusu olsa da pek çok üniversitenin yeterli düzeyde hizmet sunamıyor olması öğrencilerin mesleki açıdan yetersiz kalmasına neden oluyor. bu sorunları yaşamak istemeyen öğrenciler ise vakıf üniversitelerine yöneliyor ama o üniversitelerin harçları da bir o kadar yüksek. Geleceğinizi doğru bir şekilde planlamak isteyen ön lisans programlarında yer alan öğrenciler lisans programlarına geçmek için DGS’ye çalışıyor. Ama bu sınav o kadar zor ki başarılı olan öğrenci sayısı ne yazık ki oldukça az. Önlisans makine bölümü DGS bölümleri her zaman yüksek puanla öğrenci kabul ediyor. Ama artık DGS şartı olmadan da lisans programlarına geçiş yapabiliyorsunuz. Yapmanız gereken Eurostar Yurtdışı Eğitim ofisleri ile hayata bir sıfır önde başlamak olmalıdır.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da DGS imkânı sağlıyoruz. Dikey geçişlerde sağladığımız kolaylık ve eğitimimizdeki kaliteyle sizlere sizlerin işini kolaylaştırıyoruz. Anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Kısaca bilgi vermek gerekirse önlisans makine bölümü DGS bölümleri seçmek ve lisansa tamamlamak istiyorsanız bunun için DGS’ye girmenize gerek yok. Evet, yanlış duymadınız, sınava girmeden de makine mühendisi olabilirsiniz. Taban puanlarınızın da bir öneminin olmadığını söylemek gerek.

Üniversitelerin imkanlarına baktığınızda laboratuvarlar, etkinlik alanları ve daha pek çok kategori yer almaktadır. Bu aşamada kayıt işlemlerini 12 ay boyunca istediğiniz zaman yapabiliyor olmanız aynı zamanda bir kontenjan sınırlamasının da olmaması önemli bir konudur. Öncelikle önlisans makine bölümü DGS bölümleri araştırması yaparak seçmiş olduğunuz bölüme kayıt yaptırabilirsiniz. Diplomanız ve transkriptiniz mutlaka olmalı. Bunun yanında pasaport ve ikametgah belgesi kaydı onaylamak için yeterli olacaktır.

Eurostar Yurtdışı Eğitim yıllık öğrenim ücretleri uygun ücretlerdir. Bu ücretler ülkemizdeki üniversitelerin harçlarına göre çok daha uygundur. Üstelik konaklama da bu kurum tarafından sizlere sunulacak olan bir hizmettir. Vakit kaybetmeden geleceğiniz için sağlam bir adım atmalısınız.

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!