Makine Bölümü Aöf Lisans Tamamlama

Makine mühendisliği bölümünde okuyamadıysanız sizin için mühendislik geçmiş bir hayal değil. Çünkü Uluslararası Bosna Hersek Travmik Üniversitesi sizin için dikey geçiş ile oldukça uygun imkanlar ile lisans tamamlama ve mühendis ile tekniker olma imkanı sunuyor diyebiliriz. Makine bölümü aöf lisans tamamlama programı ile siz de artık istediğiniz geleceğe ulaşabilirsiniz.

Makine bölümlerinde lisans tamamlama imkanı veren üniversite hakkında detaylı bilgileri almak için size Eurostar Yurtdışı Eğitimi kurumlarına ya da Point Yurtdışı Eğitim Kurumlarına bekliyoruz. Buralardan detaylı bilgi alabileceğiniz gibi size bu yazımızda da detaylı bilgiler aktaracağız. İki yıllık makine bölümü okuyan ön lisans mezunları ön lisans diplomaları ile çoğu zaman kendilerini yeterli hissetmemektedir. Bu diploma ile 4 senelik lisans mezunlarının kariyer anlamında gerisinde kalan makine mezunları diplomalarını yükseltmek ve daha iyi bir gelecek hayal etmektedir. Bu nedenle yapılması gereken Bosna Hersek’te yer alan Travnik Üniversitesi ile iş birliği içerisine girmek ve beraber bir kariyer planlaması oluşturmaktır. 4 senelik diplomanız ile böylece çok daha iyi bir eğitimin kapısını aralamış olacaksınız.

Makine bölümü aöf lisans tamamlama sayesinde üstelik eğitimlerinizi Türkçe olarak alacaksınız. Bu da eğitimi tamamlama anlamında size daha büyük bir kolaylık sağlayacaktır. Açık öğretim alanında 2 senelik makine eğitimi aldıysanız yine de Travnik Üniversitesine başvurabilir ve ön lisansınızı 4 seneliğe yükseltebilirsiniz. Lisans programı ile böylece hayallerinizdeki mesleğe çok daha fazla yaklaşmış olacaksınız.

Makine bölümü aöf lisans tamamlama programıyla sadece açık öğretim diplomanız değil aynı zamanda lisans diplomanız da olacak. Bosna Hersek’te yer alan Üniversite’de aldığınız eğitimin kalitesi üstelik Türkiye’de yer alan vakıf üniversiteleri standardında olduğu için bir çok öğrenci Türkiye’den Bosna Hersek’e akın etmektedir. Bu nedenle Bosna Hersek’te yer alan üniversite çok fazla üniversite öğrencisini kabul etmekte. Eğitim ücretine gelirsen senelik olarak verildiğini ve bir yıllık bedelin 2500 Euro olduğunu söyleyebiliriz. Oldukça uygun fiyatlara kaliteli eğitim almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ve Point Yurtdışı Eğitim kurumlarına başvurabilirsiniz.

Travnik Üniversitesi Haritası

Travnik Eğitim Tanıtım Videoları

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!