Makine Bölümü AÖF Lisans Tamamlama

Makine mühendisliği bölümünde okuyamadıysanız sizin için mühendislik geçmiş bir hayal değil. Çünkü yurt dışında anlaşmalı olduğumuz üniversiteler, sizin için dikey geçiş ile oldukça uygun imkanlar ile lisans tamamlama ve mühendis ile tekniker olma imkanı sunuyor diyebiliriz. Makine Bölümü AÖF Lisans Tamamlama programı ile siz de artık istediğiniz geleceğe ulaşabilirsiniz.

Makine bölümlerinde lisans tamamlama imkanı veren üniversiteler hakkında detaylı bilgileri almak için size Eurostar Yurtdışı Eğitimi kurumlarına bekliyoruz. Buralardan detaylı bilgi alabileceğiniz gibi size bu yazımızda da detaylı bilgiler aktaracağız. İki yıllık makine bölümü okuyan ön lisans mezunları ön lisans diplomaları ile çoğu zaman kendilerini yeterli hissetmemektedir. Bu diploma ile 4 senelik lisans mezunlarının kariyer anlamında gerisinde kalan makine mezunları diplomalarını yükseltmek ve daha iyi bir gelecek hayal etmektedir. Bu nedenle yapılması gereken yurt dışında anlaşmalı olduğumuz üniversiteler ile iş birliği içerisine girmek ve beraber bir kariyer planlaması oluşturmaktır. 4 senelik diplomanız ile böylece çok daha iyi bir eğitimin kapısını aralamış olacaksınız.

Açık öğretim alanında 2 senelik makine eğitimi aldıysanız yine de yurt dışında anlaşmalı olduğumuz üniversitelere başvurabilir ve ön lisansınızı 4 seneliğe yükseltebilirsiniz. Lisans programı ile böylece hayallerinizdeki mesleğe çok daha fazla yaklaşmış olacaksınız.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Makine bölümü AÖF lisans tamamlama programıyla sadece açık öğretim diplomanız değil aynı zamanda lisans diplomanız da olacak. Üniversitelerimizde aldığınız eğitimin kalitesi üstelik Türkiye’de yer alan vakıf üniversiteleri standardında olduğu için bir çok öğrenci Türkiye’den yurt dışındaki üniversitelerimize akın etmektedir. Bu nedenle yurt dışında yer alan üniversiteler, çok fazla üniversite öğrencisini kabul etmekte. Eğitim ücretine gelirsen senelik olarak verildiğini ve bir yıllık bedelin makul bir ödenek olduğunu söyleyebiliriz. Oldukça uygun fiyatlara kaliteli eğitim almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ve Point Yurtdışı Eğitim kurumlarına başvurabilirsiniz.

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!