Makine Ressamlığı Bölümü Dikey Geçiş Bölümleri

Makine Ressamlığı Bölümü Dikey Geçiş Bölümleri

Türkiye’nin eğitim sistemi her zaman eleştiriliyor çünkü öğrenciler kendi ilgi alanlarında yer almak yerine puanlarının yetmiş olduğu bölümlerde okumak zorunda kalıyor. Sınavlarda başarı gösteremeyen öğrenciler ise genel olarak iki yıllık ön lisans programlarını tercih ediyor. bu aşamada öğrencilere DGS hakkı sunulsa da bu sınavın ne kadar zor olduğunu söylemek gerekiyor.

Ama DGS olmadan da lisans programlarına geçebileceğinizi söylesek ne derdiniz? Üstelik çok uygun harç ücretleri ile? Eurostar Yurtdışı Eğitim firması eğitim danışmanlığı konusunda çok başarılı bir kurumdur ve 30 yılı aşkın bir tecrübenin de sahibidir. Bu nedenle de bu firma sayesinde yurt dışındaki eğitim kurumlarını tanıyabilir, kendiniz için en uygun bölümü seçebilirsiniz. Makine ressamlığı bölümü dikey geçiş bölümleri sayesinde lisans eğitiminizi tamamlayabiliyorsunuz.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Bu üniversitelerin birçok avantajları bulunmaktadır. Birkaç tanesini söylemek gerekirse ders saymama gibi bir sorun söz konusu değil. Direkt olarak 3. Sınıftan başlayacaksınız. Herhangi bir sınava girme zorunluluğunuz yok. Aynı zamanda taban puanı ya da bir kontenjan sınırı da yok. Dolayısı ile sadece diplomanız ile birlikte bu okula başvurmanız kayıt için yeterli olacaktır. Devlet üniversitelerine ödemiş olduğunuz harç kadar bir tutar ödeyerek yurtdışındaki en kaliteli üniversiteler bünyesinde hizmet alabilirsiniz.

Makine ressamlığı bölümü dikey geçiş bölümleri için yukarıda adı geçen ülkeleri tercih edebilirsiniz. Gerek mimarisi gerek ise kültürü ile Türkiye’yi aratmayan bu ülkelerde yaşam da oldukça ucuz. Eurostar Yurtdışı Eğitim kurumları sayesinde hem konaklama hem de seyahat işlemlerinizi kolay bir şekilde halledebiliyorsunuz. Üniversitelerimizin teknik olarak Türkiye’deki pek çok üniversiteden çok daha iyi bir konumda olması iş dünyası için sizlere artı sunuyor. Makine ressamlığı bölümü dikey geçiş sayesinde kariyerinizi çok iyi planlayabilirsiniz.

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!