Makine Ressamlığı Bölümü Dikey Geçiş Bölümleri — Makina Lisans Tamamlama

Makine Ressamlığı Bölümü Dikey Geçiş Bölümleri

Türkiye’nin eğitim sistemi her zaman eleştiriliyor çünkü öğrenciler kendi ilgi alanlarında yer almak yerine puanlarının yetmiş olduğu bölümlerde okumak zorunda kalıyor. Sınavlarda başarı gösteremeyen öğrenciler ise genel olarak iki yıllık ön lisans programlarını tercih ediyor. bu aşamada öğrencilere DGS hakkı sunulsa da bu sınavın ne kadar zor olduğunu söylemek gerekiyor.

Ama DGS olmadan da lisans programlarına geçebileceğinizi söylesek ne derdiniz? Üstelik çok uygun harç ücretleri ile? Eurostar firması eğitim danışmanlığı konusunda çok başarılı bir kurumdur ve 20 yılı aşkın bir tecrübenin de sahibidir. Bu nedenle de bu firma sayesinde Bosna Hersek’teki eğitim kurumlarını tanıyabilir, kendiniz için en uygun bölümü seçebilirsiniz. Makine ressamlığı bölümü dikey geçiş bölümleri sayesinde lisans eğitiminizi tamamlayabiliyorsunuz.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Bosna Hersek’te bulunmaktadır. Dil seçenekleri arasında Türkçe de vardır. Yani eğitim almak için İngilizce bilmek zorunda değilsiniz. Üstelik sistemde yer alan profesörler de Türk’tür. Bunun yanında ders saymama gibi bir sorun söz konusu olmaz. Direkt olarak 3. Sınıftan başlayacaksınız. Herhangi bir sınava girme zorunluluğunuz yok. Aynı zamanda taban puanı ya da bir kontenjan sınırı da yok. Dolayısı ile sadece diplomanız ile birlikte bu okula başvurmanız kayıt için yeterli olacaktır. Devlet üniversitelerine ödemiş olduğunuz harç kadar bir tutar ödeyerek yurtdışındaki en kaliteli üniversitelerden biri olan Uluslararası Travnik Üniversitesi bünyesinde hizmet alabilirsiniz.

Yurtdışında okumak zor geliyor olabilir ama Bosna Hersek öğrenci nüfusuna baktığınız zaman genelinin Türk öğrencilerden oluştuğunu görebiliyorsunuz. Bu nedenle de makine ressamlığı bölümü dikey geçiş bölümleri için bu ülkeyi tercih edebilirsiniz. Gerek mimarisi gerek ise kültürü ile Türkiye’yi aratmayan bu ülkede yaşam da oldukça ucuz. Eurostar Yurtdışı Eğitim ve Point Yurtdışı eğitim kurumları sayesinde hem konaklama hem de seyahat işlemlerinizi kolay bir şekilde halledebiliyorsunuz. Üniversitenin teknik olarak Türkiye’deki pek çok üniversiteden çok daha iyi bir konumda olması iş dünyası için sizlere artı sunuyor. Makine ressamlığı bölümü dikey geçiş bölümleri sayesinde kariyerinizi çok iyi planlayabilirsiniz.

Travnik Üniversitesi Haritası

Travnik Eğitim Tanıtım Videoları

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram  ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!