Makine Bölümü DGS Tercih

Ne yazık ki Türkiye’deki eğitim sistemi çökmek üzere ve sistem sadece öğrencileri birbiri ile yarıştırma aşamasındadır. Bu nedenle de sınav üzerine sınava giren öğrenciler artık yılıyor. Ön lisans yani 2 yıllık bir meslek yüksek okulunda okuyorsanız ve bunun yanında 4 yıllık bir fakülteye geçme hayaliniz varsa o zaman DGS şarttır. Makine bölümü DGS tercih yaparken pek çok üniversitenin puanlarının yüksek, kontenjanlarının ise çok az olduğunu göreceksiniz. Bu da binlerce öğrencinin açıkta kalması ve sadece ön lisans mezunu olarak hayatına devam etmesi demektir. Ama sınavı kazanamadınız diye ön lisans mezunu kalmak zorunda değilsiniz. Yapmanız gereken 30 yıldır hizmet veren Eurostar eğitim danışmanlığı bürolarına gelmek ve kapsamlı bilgi almak.

Öncelikle Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da DGS imkânı sağlıyoruz. Dikey geçişlerde sağladığımız kolaylık ve eğitimimizdeki kaliteyle sizlere sizlerin işini kolaylaştırıyoruz.. Uzman ve deneyimli, doçent ve profesörlerle birlikte yabancı dil eğitim imkânına sahip olacaksınız. Aynı zamanda bu üniversitelerde çok uygun fiyatlara ön lisans programınızı lisans programına çıkarabiliyorsunuz.

Makine bölümü DGS tercih yapmanıza da gerek yok. Sadece okulu beğenmek, bir lisans bölümü seçmek ve diplomanız ile kayıt yaptırmak yeterli olacaktır. Hiçbir şekilde bir sınavdan sorumlu değilsiniz.

Öncelikle makine bölümü DGS tercih işlemlerini yapmaya gerek duymadan bir bölüm seçin. Sonra da hemen Eurostar Yurtdışı Eğitim kurumları ile görüşün. Bu sayede hem kalacak yerinizi hem kayıt işlemlerinizi hem de ulaşım sorunlarınızı gidermiş olursunuz. Yıllık makul eğitim ödenekleri ödeyerek kaliteli bir gelecek oluşturabilir, iş dünyasında parmak ile gösterilen bir kişi olabilirsiniz. Her zaman deneyimli akademisyenler sizleri iş dünyası için eğitmeye hazırdır.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!