Makine Önlisans Lisans Tamamlama Bölümleri

Makine Önlisans Lisans Tamamlama Bölümleri YÖK tarafından tanınırlığı olan lisans tamamlama imkanını veren yurt dışında anlaşmalı olduğumuz üniversiteler, bulundukları bölgenin en güzel kesiminde yer alıyor. Bu kaliteli okulların verdiği eğitimle siz de artık bir makine bölümü mezunu iseniz iki yıllık diplomanızı lisansa tamamlamak ve 4 senelik okumak mümkün olacak.

Makine önlisans tamamlama bölümleri arasında olan makine teknikerliği ile artık geleceğin teknikeri siz olabilirsiniz. Bunun için öncelikle anlaşmalı olduğumuz üniversiteler hakkında daha fazla bilgi almalısınız. Eurostar Yurtdışı Eğitimi ile ortaklaşa çalışmanın bir sonucu olarak Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan üniversitelerimiz ile ilgili birçok detayı bu ofislerimize sorabilirsiniz.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Makine mezunuysanız ön lisans belgenizi lisans diplomasına çevirmek isteyebilirsiniz. Üstelik bunun için çok para harcamanıza ya da uzun seneler vermenize gerek yok. Üniversitelerimizin yıllık eğitim ücretleri oldukça uygu fiyatlardır. Böylelikle derslerinizde başarılı olurken oldukça güzel bir şehirde lisans diplomanıza doğru ilerliyor olacaksınız. 3. Sınıftan başlayacağınız için sadece iki yılın sonunda elinizde bir lisans diploması olacak.

Makine önlisans tamamlama bölümleri hakkındaki detaylı bilgiyi ise size verecek olan yine Eurostar Yurtdışı Eğitim olacaktır. Başvuru sürecine gelirsek yılın her ayı Eurostar Yurtdışı Eğitim ile iletişim kurarak başvuru sürecini başlatabilirsiniz. Genel olarak gereken belgeler arasında ise MYO diploması ve mezuniyet belgesi ile transkript, ikametgâh belgesi, pasaport gereklidir. Bunun haricindeki tüm detaylı bilgiler için randevu almanız mümkün olacaktır.

Geleceğin mesleklerinden biri olan makine mühendisliği ve makine teknikerliği ile ilgili kariyer planlarınız varsa ya da makine mezunu iseniz ve dört yıllık bir lisans diplomanızın olmasını istiyorsanız anlaşmalı olduğumuz üniversiteler tam sizin isteklerinizi karşılayacak bir eğitimi sizler için sunuyor. Bunu hem vakıf üniversiteleri ile aynı kalitede yaparken hem de oldukça cüzi bir miktar alan üniversitelerimiz ile en kısa zamanda iletişim kurarak siz de geleceğinizin önünü açabilirsiniz.

Makine Önlisans Lisans Tamamlama Bölümleri

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!