Makine Önlisans Lisans Tamamlama Bölümleri

Makine Önlisans Lisans Tamamlama Bölümleri YÖK tarafından tanınırlığı olan lisans tamamlama imkanını veren Travnik Üniversitesi Bosna Hersek’in en güzel kesiminde yer alıyor. Bu kaliteli okulun verdiği eğitimle siz de artık bir makine bölümü mezunu iseniz iki yıllık diplomanızı lisansa tamamlamak ve 4 senelik okumak mümkün olacak.

Makine önlisans tamamlama bölümleri arasında olan makine teknikerliği ile artık geleceğin teknikeri siz olabilirsiniz. Bunun için öncelikle Bosna Hersek’te yer alan Travnik Üniversitesi hakkında daha fazla bilgi almalısınız. Eurostar Yurtdışı Eğitimi ile Point Yurtdışı Eğitimi ile ortaklaşa çalışmanın bir sonucu olarak Travnik Üniversitesi ile alakalı bir çok detayı bu kurumlara sorabilirsiniz.

Makine mezunu iseniz ön lisans belgenizi lisans diplomasına çevirmek isteyebilirsiniz. Üstelik bunun için çok para harcamanıza ya da uzun seneler vermenize gerek yok. Uluslararası Travnik Üniversitesi’nin eğitim ücreti senelik 2500 Euro’dur. Bu oldukça makul fiyat ile Türkçe eğitim almanın tadına varabilirsiniz. Böylece eğitim alırken zorlanmayacak ve derslerinizde başarılı olurken oldukça güzel bir şehirde lisans diplomanıza doğru ilerliyor olacaksınız. 3. Sınıftan başlayacağınız için sadece iki yılın sonunda elinizde bir lisans diploması olacak.

Makine önlisans tamamlama bölümleri hakkındaki detaylı bilgiyi ise size verecek olan yine Eurostar Yurtdışı Eğitimi ile Point Yurtdışı eğitim kurumu olacaktır. Başvuru sürecine gelirsek yılın her ayı Travnik Üniversitesi ile iletişim kurarak başvuru sürecini başlatabilirsiniz. Genel olarak gereken belgeler arasında ise MYO diploması ve mezuniyet belgesi ile transkript, ikametgah belgesi, pasaport gereklidir. Bunun haricindeki tüm detaylı bilgiler için randevu almanız mümkün olacaktır.

Geleceğin mesleklerinden biri olan makine mühendisliği ve makine teknikerliği ile ilgili kariyer planlarınız varsa ya da makine mezunu iseniz ve dört yıllık bir lisans diplomanızın olmasını istiyorsanız Travnik Üniversitesi tam sizin isteklerinizi karşılayacak bir eğitimi sizler için sunuyor. Bunu hem vakıf üniversiteleri ile aynı kalitede yaparken hem de oldukça cüzi bir miktar alan Travnik Üniversitesi ile en kısa zamanda iletişim kurarak siz de geleceğinizin önünü açabilirsiniz dememiz mümkündür.

Travnik Üniversitesi Haritası

Travnik Eğitim Tanıtım Videoları

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!