2 Yıllık Makine Bölümü Dikey Geçiş

Türkiye’de eğitim sistemi ne yazık ki sadece belirli üniversitelerde Avrupa standartlarına ulaşabilmiştir. Bizde her zaman sınavlar söz konusudur ve yeteneğinize göre değil, kaç soruya doğru cevap verdiğinize göre eğitim alabilirsiniz. 2 yıllık bir bölümde okuyor ama 4 yıllık bir bölüme geçiş yapmak istiyorsanız karşınıza DGS engeli çıkacaktır. Bu engel nedeni ile de iyi bir eğitim almak gerçekten de çok zor olacak. Öncelikle 2 yıllık makine bölümü dikey geçiş işlemlerini yurtdışında da yapabilirsiniz.

Hem de sınava girmeden, ne hoş değil mi? Uluslar arası Travnik Üniversitesi öğrencilerine sınav şartı koşmayan bir üniversitedir. Bu üniversitede okumak için herhangi bir taban puan göstermek zorunda değilsiniz. Ya da DGS ile bir başarı sağlamanız da gerekmek. Hatta İngilizce bilmenize bile gerek yok. Çünkü Uluslar arası Travnik Üniversitesi Türkçe dil seçeneği ile hizmet vermektedir.

Bosna Hersek’in en gözde şehirlerinden biri olan Travnik’de her zaman kolayca geçinebilirsiniz. Bunun yanında üniversitenin bünyesinde sayısız tesis sizlere ücretsiz bir şekilde sunuluyor. Kariyerinizi planlarken memnun kalacağınız pek çok arı kazanabiliyorsunuz. 2 yıllık makine bölümü dikey geçiş işlemlerini yapmak da bir o kadar kolay. Eurostar firması sayesinde eğitim konusunda merak etmiş olduğunuz her türlü soruya net bir şekilde cevap bulabiliyorsunuz. Her şekilde bu üniversitede yer alacaksanız lisans eğitimi için pek çok farklı dalın karşınıza çıkacağını da söylememiz gerekiyor.

Eurostar Yurtdışı Eğitim ve Point Yurtdışı eğitim kurumları bünyesine çalışan eğitim danışmanları her zaman sizlere yardımcı oluyor. Bu üniversitede direkt 3. Sınıftan başlayabiliyor olmanız da büyük bir önem taşıyor. Her zaman pasaport, ikametgah, transkript ve meslek yüksek okulu diploması kayıt olmanız için yeterli oluyor. Eğer ki bu üniversite içerisinde yer almaya karar verirseniz 2 yıllık makine bölümü dikey geçiş sadece yıllık 2500 Euro olarak karşnıza çıkacaktır. Yani her zaman kazanmak her zaman kaliteli bir eğitim almak sizler için de kolay oluyor. Gelecekteki yerinizi Eurostar ile garanti altına almanız mümkündür.

Travnik Üniversitesi Haritası

Travnik Eğitim Tanıtım Videoları

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!