2 Yıllık Makine Bölümü Dikey Geçiş

Türkiye’de eğitim sistemi ne yazık ki sadece belirli üniversitelerde Avrupa standartlarına ulaşabilmiştir. Bizde her zaman sınavlar söz konusudur ve yeteneğinize göre değil, kaç soruya doğru cevap verdiğinize göre eğitim alabilirsiniz. 2 yıllık bir bölümde okuyor ama 4 yıllık bir bölüme geçiş yapmak istiyorsanız karşınıza DGS engeli çıkacaktır. Bu engel nedeni ile de iyi bir eğitim almak gerçekten de çok zor olacak. Öncelikle 2 yıllık makine bölümü dikey geçiş işlemlerini yurtdışında da yapabilirsiniz.

Hem de sınava girmeden, ne hoş değil mi? Yurt dışında anlaşmalı olduğumuz üniversiteler, öğrencilerine sınav şartı koşmayan üniversitelerdir. Bu üniversitelerde okumak için herhangi bir taban puan göstermek zorunda değilsiniz. Ya da DGS ile bir başarı sağlamanız da gerekmek.

Bunun yanında üniversitelerin bünyesinde sayısız tesis sizlere ücretsiz bir şekilde sunuluyor. Kariyerinizi planlarken memnun kalacağınız birçok avantaj kazanabiliyorsunuz. 2 yıllık makine bölümü dikey geçiş işlemlerini yapmak da bir o kadar kolay. Eurostar Yurtdışı Eğitim firması sayesinde eğitim konusunda merak etmiş olduğunuz her türlü soruya net bir şekilde cevap bulabiliyorsunuz. Her şekilde bu üniversitede yer alacaksanız lisans eğitimi için pek çok farklı dalın karşınıza çıkacağını da söylememiz gerekiyor.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Eurostar Yurtdışı Eğitim kurumları bünyesine çalışan eğitim danışmanları her zaman sizlere yardımcı oluyor. Bu üniversitede direkt 3. Sınıftan başlayabiliyor olmanız da büyük bir önem taşıyor. Her zaman pasaport, ikametgâh, transkript ve meslek yüksek okulu diploması kayıt olmanız için yeterli oluyor. Eğer ki bu üniversite içerisinde yer almaya karar verirseniz 2 yıllık makine bölümü dikey geçiş sadece yıllık makul eğitim ödenekleri olarak karşınıza çıkacaktır. Yani her zaman kazanmak her zaman kaliteli bir eğitim almak sizler için de kolay oluyor. Gelecekteki yerinizi Eurostar Yurtdışı Eğitim ile garanti altına almanız mümkündür.

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!