Makine Bölümünden Dgs Ile Geçilebilecek Bölümler

Türkiye’de ön lisans programlarında yer alan öğrencilerin en önemli hayallerinden biri de 4 yıllık lisans eğitimine geçebilmektir. Ama bunun için öğrencilerin zorlu DGS sisteminden yüksek bir puan alması gerekecektir. Bir yandan dersler ile ilgilenirken bir yandan bu sınava özel bir şekilde hazırlanmak ne yazık ki mümkün değildir. Artık DGS’ye girmeden de lisans programına geçebiliyorsunuz. Üstelik pek çok vakıf üniversitesine ödenen harçtan çok daha uygun bir fiyata. Yapmanız gereke Uluslar arası Travnik Üniversitesi ile iletişime geçmek ve lisans programlarına kayıt yaptırmak. Bu kadar kolay mı diye soruyorsanız evet, bu kadar kolay!

Makine bölümünden DGS ile geçilebilecek bölümler çok fazla değildir. Ön lisans programında makine bölümünü tercih eden öğrenciler lisans eğitimlerini makine mühendisliği bölümünden almaktadır. Ülkemiz şartlarında bu bölüme geçiş yapmak zor olsa da bu üniversitede bu eğitimi almak için diplomanızı sunmanız yeterlidir. Her zaman kayıt işlemleri sırasında ikametgah, transkript ve pasaport bulundurmanız okula kayıt olmanız için yeterli olacaktır. gerek pratik gerek ise teorik eğitimde dünyanın en iyilerinden biri olan Uluslar arası Travnik Üniversitesi sayesinde geleceğinize umutla bakmanız kolay olacak.

Öncelikle bu üniversitede eğitim alacaksanız bunu ana dilinizde yapabiliyorsunuz. Okulun eğitim dili %100 Türkçe olarak karşınıza çıkıyor. Eğitimcilerinde Türkiye’den gelen profesörler olduğunu duyunca daha da rahatlayacaksınız. Ne bir taban puan şartı ne de bir DGS şartı bulunmuyor. Makine bölümünden DGS ile geçilebilecek bölümler aşamasında karşınıza makine mühendisliği çıkıyor. Bosna Hersek bizden vize istemeyen bir ülke. Bu nedenle vize ücreti ödemek zorunda kalmadan ülkeye girip çıkabiliyorsunuz. Eğer ki bu aşamada Eurostar Yurtdışı Eğitim ve Point Yurtdışı eğitim kurumları ile iletişim halinde olursanız 2500 Euro fiyatlarından yararlanabilirsiniz. Her zaman geleceğinizi düşünerek hareket etmelisiniz. Makine bölümünden DGS ile geçilebilecek bölümler arasından makine mühendisliğini seçebilir, direkt olarak 3. Sınıftan eğitiminize başlayabilirsiniz. Söz konusu bu üniversite olduğunda yıl kaybı, ders kabul etmeme gibi sorunlar ile de karşılaşmanız mümkün olmaz. Sadece kayıt yaptırın ve eğitime başlayın.

Travnik Üniversitesi Haritası

Travnik Eğitim Tanıtım Videoları

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!