Makine Bölümü Dgs Geçiş

Üniversiteye girmek için bir sınava girmeniz gerek, iki yıllık ön lisans programından 4 yıllık lisans programına geçmek için yine sınava girmeniz gerek. Hayatınız boyunca her zaman sınavlara girerek bir yerlere gelmeye çalışmak sizleri de yormadı mı? O zaman sınavsız da çok daha iyi bir üniversitede lisans tamamlama programında yer alabileceğinizi söylesek? Uluslararası Travnik Üniversitesi sizler için lisans tamamlama hizmeti sunmaktadır. DGS’ye girmeden de 2 yıllık eğitiminizi 4 yıllığa tamamlayabiliyorsunuz.

Öncelikle makine bölümü DGS geçiş işlemlerini yaparken çok yüksek bir puan almalısınız ki Türkiye’deki önemli üniversitelerinden birinde lisans eğitimine başlayabilin. Bunun yanında pek çok üniversite dersleri saymıyor ve dolayısı ile 2 yıl sürecek olan eğitim uzuyor da uzuyor. Ama bu üniversitede gelişmeler Türkiye’den çok farklıdır.

Eğer ki bu üniversite bünyesinde yer almak istiyorsanız Türkiye’deki bir meslek yüksek okulundan mezun olmanız gerekiyor. Yani arana tek şart budur. Ne bir sınav puanı, ne de bir taban puanı gerekmiyor. Hatta İngilizce öğrenmenize de gerek yok. Çünkü bu üniversitede lisans tamamlama bölümleri %100 Türkçe hizmet veriyor. Teknik olarak pek çok alanda yeterlilik gösteren uluslar arası Travnik Üniversitesi ülkemizdeki pek çok vakıf üniversitesinden çok daha iyi bir durumdadır. Öncelikle makine bölümü DGS geçiş programları yerine sadece diplomanız ile dikey geçiş sınavı olmadan, yıllık 2500 Euro’ya eğitim alabilirsiniz. Üstelik her zaman 3. Sınıftan başlar, asla sene kaybı yaşamazsınız.

Bosna Hersek her zaman ilgi çekici olan bir ülke olmuştur. Bünyesinde pek çok Osmanlı dönemi sanat eserleri bulundurduğundan ötürü bize de hiç yabancı değildir. Her yıl binlerce Türk öğrencinin de Bosna Hersek’e gidiyor olması orada kendinizi yalnız hissetmeyeceğiniz anlamına gelecektir. Hem makine bölümü DGS geçiş sistemleri hakkında, hem okul ve eğitim hakkında, hem de konaklama hakkında tam ve net bilgi elde etmek istiyorsanız o zaman Eurostar Yurtdışı Eğitim ve Point Yurtdışı eğitim kurumları ile görüşmelisiniz. Bu kurum sayesinde tüm işlemlerinizi hızlandırabilir, ön lisans programınızı lisansa çevirebilirsiniz.

Travnik Üniversitesi Haritası

Travnik Eğitim Tanıtım Videoları

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!