Makine Bölümü DGS Geçiş

Makine Bölümü DGS Geçiş

Üniversiteye girmek için bir sınava girmeniz gerek, iki yıllık ön lisans programından 4 yıllık lisans programına geçmek için yine sınava girmeniz gerek. Hayatınız boyunca her zaman sınavlara girerek bir yerlere gelmeye çalışmak sizleri de yormadı mı? O zaman sınavsız da çok daha iyi bir üniversitede lisans tamamlama programında yer alabileceğinizi söylesek? Yurt dışında anlaşmalı olduğumuz üniversiteler, sizler için lisans tamamlama hizmeti sunmaktadır. DGS’ye girmeden de 2 yıllık eğitiminizi 4 yıllığa tamamlayabiliyorsunuz.

Öncelikle makine bölümü DGS geçiş işlemlerini yaparken çok yüksek bir puan almalısınız ki Türkiye’deki önemli üniversitelerinden birinde lisans eğitimine başlayabilin. Bunun yanında pek çok üniversite dersleri saymıyor ve dolayısı ile 2 yıl sürecek olan eğitim uzuyor da uzuyor. Ama yurt dışında anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde gelişmeler Türkiye’den çok farklıdır.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Eğerki anlaşmalı olduğumuz üniversiteler bünyesinde yer almak istiyorsanız Türkiye’deki bir meslek yüksek okulundan mezun olmanız gerekiyor. Yani aranan tek şart budur. Ne bir sınav puanı ne de bir taban puanı gerekmiyor. Teknik olarak pek çok alanda yeterlilik gösteren üniversitelerimiz ülkemizdeki pek çok vakıf üniversitesinden çok daha iyi bir durumdadır. Öncelikle makine bölümü DGS geçiş programları yerine sadece diplomanız ile dikey geçiş sınavı olmadan yıllık makul eğitim ödenekleri ile eğitim alabilirsiniz. Üstelik her zaman 3. Sınıftan başlar asla sene kaybı yaşamazsınız.

Hem makine bölümü DGS geçiş sistemleri hakkında hem okullar ve eğitim hakkında hem de konaklama hakkında tam ve net bilgi elde etmek istiyorsanız o zaman Eurostar Yurtdışı Eğitim kurumları ile görüşmelisiniz. Bu kurum sayesinde tüm işlemlerinizi hızlandırabilir, ön lisans programınızı lisansa çevirebilirsiniz.

Eurostar Yurtdışı Eğitim adres ve telefon numarası:

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!