Makine Resim Ve Konstrüksiyon Dikey Geçiş

2 senelik ön lisans bölümü mezunları olanlar artık bir çok sektörde barınma anlamında zorluk yaşar. Bunun nedeni ise 2 senelik mezun olanların aynı şekilde lisans tamamlayanları da olmasıyla alakalıdır. İşverenler de 4 senelik lisans mezunlarına daha fazla ayrıcalık tanıdığı için insanlar ön lisans bölümünü lisansa tamamlamak için uğraşmaktadır. Bunun için de yapılması gereken önemli bir şekilde araştırma yapmak ve hangi bölümde nerelere dikey geçiş yapılabilir bunları sorgulamaktır.

Makine resim ve konstrüksiyon dikey geçiş anlamında ilk sıralarda yer alan üniversite Bosna Hersek bölgesinde bulunan Travnik Üniversitesi olmuştur. Makine alanında bir çok öğrenci alan üniversite aynı zamanda makine bölümleri anlamında geniş bir skalaya sahip olduğundan öğrenciler tarafından çok fazla tercih edilir. Peki bu Travnik Üniversitesi’ne nasıl ulaşılır? Kolay bir şekilde iletişim kurmak ve dikey geçiş işlemlerini hızlandırmak istiyorsanız öncelikle yapmanız gereken Eurostar Yurtdışı Eğitim ile Point Yurtdışı eğitim kurumlarından yararlanmak olacaktır. Çünkü bu iki kurum da size Travnik Üniversitesi hakkında hem daha detaylı bilgi verecek hem de sizin işlemleri hızlandırmanız için gereken yardımız size verecektir.

Makine bölümleri günümüzde büyümekte ve bu alanda eğitim alanların sayısı da artmaktadır. Makine resim ve konstrüksiyon dikey geçiş yapmayı düşünenler de bu nedenle artmaktadır. Eğer Travnik Üniversitesi’ni tercih ederseniz hem Bosna Hersek gibi oldukça güzel bir alanda eğitim görmüş olacak hem de eğitiminizi Türkçe göreceksiniz. Üstelik bu üniversitede dikey geçiş yaptığınız an sadece üçüncü ve dördüncü sınıfı okuyacağınız için son derece kısa süren eğitiminiz sonunda lisans diplomasına sahip olacaksınız.

Lisans diplomasına saha detaylı gelirsek makine resim ve konstrüksiyon dikey geçiş anlamında senelik vereceğiniz ücretin sadece 2500 Euro olduğunu söyleyelim. Bu ülkemizde yer alan bir çok vakıf üniversitesinden daha ucuz olduğu anlamına gelir. Bu nedenle eğer sizde makine alanında dikey geçiş yaparak lisans diplomasına sahip olmayı düşünüyorsanız Travnik Üniversitesi tam da sizin aradığınız üniversite diyebiliriz. Detaylı iletişim için bir an önce aramanız mantıklı olacaktır.

Travnik Üniversitesi Haritası

Travnik Eğitim Tanıtım Videoları

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!