Makine Lisans Tamamlama

Makine bölümünde ön lisans yapanlar ve makine teknikerliği okuyanlar makine bölümünde 4 yıllık diplomaya sahip olmak isterler. 4 senelik diploma sahibi olmak için yapmanız gereken sadece Eurostar Yurtdışı Eğitim ve Point Yurtdışı Eğitim programlarına başvurarak Travnik Üniversitesi hakkında bilgi almak olacak. Çünkü makine lisans tamamlama imkanı veren Travnik Üniversitesi Bosna Hersek’te bu konu hakkında oldukça güzel imkanlara sahip bir üniversite diyebiliriz.

Makine alanında eğitim görenlerin en büyük hayali gelecekte iyi bir mühendis ve tekniker olmak. Fakat ülkemizde malesef 2 senelik eğitim görenlerin bu anlamda önü çok açık olmayabilir. Bu nedenle iyi bir eğitim için Travnik Üniversitesi’ne başvurmak en doğrusu diyebiliriz. Üniversiteye geçiş yaptığınız anda eğitime 3.seneden başlıyorsunuz. Böylece sadece iki sene okuyarak lisans diplomasını delinize alıyorsunuz. Makine lisans tamamlama programı ile aldığınız diplomayla Türkiye’de ve dilerseniz Avrupa çapında saygın yerlerde işlere girebilir ve kariyerinizi daha sağlam adımlarla planlayabilirsiniz.

Travnik Üniversitesi’nde öncelikle eğitimi kendi dilinizde göreceksiniz. Yani Türkçe eğitim alacağınız için dersleri geçmekte ve sınavlara hazırlanmakta zorlanmayacak gerçekten eğitimi istediğiniz gibi alacaksınız. Bunun yanı sıra eğitim imkanlarından biri de eiğitim ücretinin son derece makul olması. Yalnızca senelik 2500 Euro vererek bu eğitimden yararlanabiliyor ve makine anlamında oldukça başarılı bir eğitim alabiliyorsunuz. Makine mezunlarına sağlanan bu dikey geçiş imkanı ile artık lisans diplomanız size oldukça yakın olacak.

Üniversitenin konumu ve yeri dolayısıyla son derece hoş bir kampüs içerisinde başarılı öğretmenlerin eğitim verdiği okul için gereken belgeler ne diye soracak olursanız bunun için gerekli bilgilerin Eurostar Yurtdışı Eğitim Kurumları ve Point Yurtdışı Eğitim Kurumundan alabileceğinizi söyleyebiliriz. Bu nedenle makine lisans tamamlama programı için size en yakın kuruma gelebilir ve telefon ile bilgi alabilirsiniz. Gereken bilgilerin kısaca neler olduğunu söylemek gerekirse MYO diploma ve mezuniyet belgesi ile transkripti, ikametgah belgesi ve pasaport gerektiğini söyleyelim. Bunun dışındaki bilgileri almak için randevu alabilr ve iletişime geçerek ister telefonla arayarak isterseniz mail atabilmeniz mümkün.

Travnik Üniversitesi Haritası

Travnik Eğitim Tanıtım Videoları

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!