Makine Lisans Tamamlama

Makine bölümünde ön lisans yapanlar ve makine teknikerliği okuyanlar makine bölümünde 4 yıllık diplomaya sahip olmak isterler. 4 senelik diploma sahibi olmak için yapmanız gereken sadece Eurostar Yurtdışı Eğitim aracılığıyla lisans tamamlama programlarına başvurarak yurt dışında anlaşmalı olduğumuz üniversiteler hakkında bilgi almak olacak. Çünkü makine lisans tamamlama imkanı sağlayan üniversiteler bu konu hakkında oldukça güzel imkanlara sahip üniversiteler diyebiliriz.

Makine alanında eğitim görenlerin en büyük hayali gelecekte iyi bir mühendis ve tekniker olmak. Fakat ülkemizde maalesef 2 senelik eğitim görenlerin bu anlamda önü çok açık olmayabilir. Bu nedenle iyi bir eğitim için yurt dışında anlaşmalı olduğumuz üniversitelere başvurmak en doğrusu diyebiliriz. Üniversitelerimize geçiş yaptığınız anda eğitime 3.seneden başlıyorsunuz. Böylece sadece iki sene okuyarak lisans diplomasını elinize alıyorsunuz. Makine lisans tamamlama programı ile aldığınız diplomayla Türkiye’de ve dilerseniz Avrupa çapında saygın yerlerde işlere girebilir ve kariyerinizi daha sağlam adımlarla planlayabilirsiniz.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Bu üniversitelerde eğitim imkanlarından biri de eğitim ücretinin son derece makul olması. Türkiye’deki ve yurt dışındaki üniversitelere göre çok daha uygun ücretler vererek bu eğitimden yararlanabiliyor ve makine anlamında oldukça başarılı bir eğitim alabiliyorsunuz. Makine mezunlarına sağlanan bu dikey geçiş imkanı ile artık lisans diplomanız size oldukça yakın olacak.

Üniversitelerin konumu ve yeri dolayısıyla son derece hoş bir kampüs içerisinde başarılı öğretim görevlilerinin eğitim verdiği okul için gereken belgeler ne diye soracak olursanız bunun için gerekli bilgilerin Eurostar Yurtdışı Eğitim kurumlarıdan alabileceğinizi söyleyebiliriz. Bu nedenle makine lisans tamamlama programı için size en yakın kuruma gelebilir ve telefon ile bilgi alabilirsiniz. Gereken bilgilerin kısaca neler olduğunu söylemek gerekirse MYO diploma ve mezuniyet belgesi ile transkripti, ikametgah belgesi ve pasaport gerektiğini söyleyelim. Bunun dışındaki bilgileri almak için randevu alabilir ve iletişime geçerek ister telefonla arayarak isterseniz mail atabilmeniz mümkün.

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!