Makine Mühendisliği Bölümü DGS Taban Puanlar

Makine mühendisliği bölümü DGS taban puanlar ile uğraşmanıza gerek kalmadan eğitim hayatınız adına önemli bir adım atmaya başlamaya var mısınız? Akademik eğitim sürecinizde lisans eğitimi kadar önem verdiğiniz bir akademik kariyeriniz olmadıysa bu yolda Avrupa standartlarında bir eğitime başlangıç yapmayı deneyebilirsiniz.

Sizleri üst noktalarda yer alabilme fırsatları ile ödüllendirecek kadar kaliteli eğitim olanakları ile baş başa bırakacak olan üniversiteler ile tanışmak kolay. Eurostar Yurtdışı Eğitim kurumları ziyaretiniz ya da bu kuruma açacağınız bir telefon ile hemen üniversite ile ilgili detaylı bilgilendirme edinebileceksiniz. Merak ettiklerinize kısa zamanda yanıt olacak olan üniversite şimdiye kadar hayalini kurmadığınız o çok özel akademik konumu size başarınıza göre sunacak ayrıcalıklarla dopdoludur.

Öncelikle Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşamalı olduğumuz üniversitelerde herhangi bir DGS veya puan şartı olmadan lisans tamamlama programlarına dahil olabilirsiniz.

Dikey geçiş taban puanları anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde hiçbir zaman önemli olmadı. Türkiye standartlarında makine mühendisi olmak isteyenlere göre puanlama sistemi önemsenmeden kayıt alarak öğrenim hayatını Avrupa kalitesinde alabilmenizi sağlayan üniversite tüm avantajları ile karşınızda. Eurostar Yurtdışı Eğitim kurumları tarafından size sunulan eğitim danışmanı ile üniversiteye adapte olabileceğiniz tüm yaşam koşulları ile ilgili detaylara sahip olabileceksiniz.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Sizleri hiçbir zaman yarı yolda bırakmayacak akademisyenler, makine mühendisi olabileceğiniz noktaya ulaşırken karşınıza çıkabilecek tüm makine kullanım bilgisine hakim olabilme fırsatlarını sizlere uygulamalı olarak sunabilmektedir. Makineyi kullanırken ne gibi hususlara dikkat edersiniz hususunu en detaylı şekilde anlatan akademik personel ve uygulama atölye imkânları bu üniversitede sizleri bekliyor. Seçimleriniz ile hayatınıza yön verebileceğiniz tüm imkanlara kavuşabilmek bizi tercihiniz ile gerçekleşebilecek.

Makine mühendisliği için dikey geçiş taban puanlar ile uğraşmadan sadece MYO diploması ve mezuniyet belgesi, ikametgah, MYO transkripti ve pasaport belgeleri ile başvurunuzu alan üniversite kısa zamanda kaydınızı gerçekleştirecektir. Eurostar Yurtdışı Eğitim kurumları size bu üniversitede okuduğunuz süre boyunca yardımlarını esirgemeyecektir. Siz de üniversitedeki eğitim sürecinizi şekillendirecek tercihlerinizde Avrupa fırsatlarından sonuna kadar faydalanmak istiyorsanız üniversite seçiminiz için kısa zamanda karara varmaya bakmalısınız.

Makine Mühendisliği Bölümü DGS Taban Puanlar

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09

 

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!