Makine Bölümü Sınavsız Geçiş Taban Puanları

Makine Bölümü Sınavsız Geçiş Taban Puanları

Öncelikle Türkiye’de üniversite okurken tüm parametrelerin sınavlar olduğunu bilmeniz gerek. Peki artık sınavlardan sıkılmadınız mı? TEOG’a çalış, YGS-LYS’ye çalış, DGS’ye çalış, öğrencileri sürekli yoran ve oyalayan bir durumdur. Bu öğrencilerin kapasitesini düşüren bir sistemdir. 2 yıllık bir ön lisans programı okuyor olabilirsiniz. Bu aşamada 4 yıllık bir programa geçiş yapma hakkınız her zaman vardır. Ama hem zor olan bir sınav hem de az olan kontenjanlar ne yazık ki sizlere yardımcı olmaz. Ama isterseniz Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerinde yurtdışı eğitim programları hakkında net bir bilgi alabilirsiniz. Mesela yurtdışında Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz üniversiteler sayesinde ön lisans programınızı lisans programına çevirebiliyorsunuz. Bunu hem kaliteli bir üniversitede yapıyor hem de çok fazla kâr elde edebiliyorsunuz.

Üniversitelerimiz kapsamında nasıl bir eğitim sizleri bekliyor merak ediyor musunuz? Öncelikle bu üniversitelere girerken makine bölümü sınavsız geçiş taban puanları hiçbir anlam ifade etmemektedir. Bunun yanında DGS de hiçbir şekilde geçerli olmayacaktır. Anlayacağınız bu üniversitede yer almak için bir sınava girmenize gerek yok. Bu üniversitelerden alacağınız diploma ise Avrupa’nın her yerinde geçerliliğe sahip oluyor. Bu nedenle bu üniversite sizlere pek çok artı sunuyor.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Öncelikle Eurostar Yurtdışı Eğitim kurumları tarafından verilen bilgileri can kulağı ile dinlemeniz gerek. Bunun yanında bu tecrübeli kurum sayesinde yıllık eğitim ücretleri hem Türkiye’deki hem de yurt dışındaki üniversitelere göre daha makul eğitim ödenekleriyle bu eğitimi almak mümkün. Makine bölümü sınavsız geçiş taban puanları da etkisiz olunca bu üniversitelerde yer almak çok daha kolay olacaktır. Üniversitelerde hem sanatsal faaliyetlerde bulunabilir hem de bilim ve teknoloji alanında kendinizi geliştirebilirsiniz. Öğrenci kulüplerine katılarak gelecekteki iş hayatınız için deneyimler elde edebilirsiniz. Bu üniversiteler özellikle makine bölümü sınavsız geçiş taban puanları ile öğrenci almadığı için ilgi alanınıza göre öğrenci kabul ettiği için iş hayatında da atak olabileceğinizi net bir şekilde görüyorsunuz.

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!