Makine Bölümü Sınavsız Geçiş Taban Puanları

Öncelikle Türkiye’de üniversite okurken tüm parametrelerin sınavlar olduğunu bilmeniz gerek. Peki, artık sınavlardan sıkılmadınız mı? TEOG’a çalış, YGS-LYS’ye çalış, DGS’ye çalış, öğrencileri sürekli yoran ve oyalayan bir durumdur. Bu öğrencilerin kapasitesini düşüren bir sistemdir. 2 yıllık bir ön lisans programı okuyor olabilirsiniz. bu aşamada 4 yıllık bir programa geçiş yapma hakkınız her zaman vardır. Ama hem zor olan bir sınav hem de az olan kontenjanlar ne yazık ki sizlere yardımcı olmaz. Ama isterseniz Eurostar Eğitim Danışmanlığı ofislerinde yurtdışı eğitim programları hakkında net bir bilgi alabilirsiniz. Mesela yurtdışında Bosna Hersek’te yer alan Uluslararası Travnik Üniversitesi sayesinde ön lisans programınızı lisans programına çevirebiliyorsunuz. Bunu hem kaliteli bir üniversitede yapıyor hem de çok fazla kar elde edebiliyorsunuz.

Uluslararası Travnik Üniversitesi kapsamında nasıl bir eğitim sizleri bekliyor merak ediyor musunuz? Öncelikle bu üniversiteye girerken makine bölümü sınavsız geçiş taban puanları hiçbir anlam ifade etmemektedir. Bunun yanında DGS de hiçbir şekilde geçerli olmayacaktır. Anlayacağınız bu üniversitede yer almak için bir sınava girmenize gerek yok. Bunun yanında İngilizce bilmek ya da bilmemek bir sorun olmuyor çünkü lisans eğitimleri Türkçe dil seçeneği ile öğrencilere sunuluyor. Bu üniversiteden alacağınız diploma ise Avrupa’nın her yerinde geçerliliğe sahip oluyor. Bu nedenle bu üniversite sizlere pek çok artı sunuyor.

Öncelikle Eurostar Yurtdışı Eğitim ve Point Yurtdışı eğitim kurumları tarafından verilen bilgileri can kulağı ile dinlemeniz gerek. Bunun yanında bu tecrübeli kurum sayesinde 2500 Euro’ya bu eğitimi almak mümkün. Makine bölümü sınavsız geçiş taban puanları da etkisiz olunca bu üniversitede yer almak çok daha kolay olacaktır. Üniversitede hem sanatsal faaliyetlerde bulunabilir hem de bilim ve teknoloji alanında kendinizi geliştirebilirsiniz. Öğrenci kulüplerine katılarak gelecekteki iş hayatınız için deneyimler elde edebilirsiniz. Bu üniversite özellikle makine bölümü sınavsız geçiş taban puanları ile öğrenci almadığı için, ilgi alanınıza göre öğrenci kabul ettiği için iş hayatında da atak olabileceğinizi net bir şekilde görüyorsunuz.

Travnik Üniversitesi Haritası

Travnik Eğitim Tanıtım Videoları

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!