Makine Mühendisliği Dikey Geçiş

Türkiye’deki eğitim sistemi artık sizi geriyor mu? Hem daha iyi bir üniversitede eğitim görmek hem de lisans tamamlama programına dahil mi olmak istiyorsunuz? Bunun için DGS sınavına girmekten ve zaman kaybetmekten kaçınıyor musunuz? O zaman yapmanız gereken Eurostar Danışmanlık merkezinden yardım almak olacaktır. Çünkü yardım alarak hem yurtdışında kaliteli bir eğitim alır hem de DGS gibi sınavlar ile uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Öncelikle Bosna Hersek en güzel Avrupa ülkelerinden biridir. Bunun yanında ülkemize olan yakınlığı ile de bilinir. Hem yeşil bir doğası hem de Osmanlı’dan kalma tarihi eserleri vardır. Orada kendinizi asla yalnız hissetmeyeceksiniz. Makine mühendisliği dikey geçiş yapmak istiyorsanız ama DGS’den istediğiniz puanı alamadıysanız üzülmenize gerek yok. Uluslar arası Travnik Üniversitesi sayesinde kaliteli bir eğitim, eğlenceli bir öğrencilik hayatı sizleri bekliyor olacak.

Bu üniversite içerisindeki akademik kadro pek çok devlet üniversitesinden çok daha kalitelidir. Bunun yanında İngilizce bilmenize gerek yok. Yani üniversiteye kayıt olurken dil yeterlilik sınavına girmeyeceksiniz. Çünkü okul Türkçe eğitim vermektedir. Bunun yanında herhangi bir sınav sistemi de söz konusu değildir. Ne DGS ne de YGS-LYS puanı bu okul için geçerli olmamaktadır. Yapmanız gereken gerekli belgeleri okula sunmak ve harcı yatırmak.

Makine mühendisliği dikey geçiş yapmak için yıllık 2500 euro ödemeniz yeterli oluyor. Öncelikle bu lisans tamamlama programına 3. Sınıftan başlayacağınızı da bilmeniz gerekiyor. Okul bitince elinize alacağınız diploma ise tamamen tüm Avrupa ülkelerinde geçerlilik gösterecektir. Bu da demek oluyor ki bu diploma YÖK tarafından da kabul edilmektedir. Makine mühendisliği dikey geçiş hakkınızı her zaman kullanabilirsiniz çünkü okulun belirli bir kayıt aralığı yoktur.

Her zaman kalacak yer, ulaşım, kayıt işlemleri ile bireysel olarak uğraşmak çok zor olacaktır. Oysaki Eurostar Yurtdışı Eğitim ve Point Yurtdışı eğitim kurumları ile birlikte çalışırsanız çok kısa bir zamanda tüm işlemleri halledebildiğinizi göreceksiniz. Çünkü bu kurum sizlere lisans tamamlama konusunda 20 yıldır tecrübeli bir hizmet sağlamakta, tüm eksikleriniz ile ilgilenmektedir.

Travnik Üniversitesi Haritası

Travnik Eğitim Tanıtım Videoları

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!