Makine Mühendisliği Dikey Geçiş

Makine Mühendisliği Dikey Geçiş

Türkiye’deki eğitim sistemi artık sizi geriyor mu? Hem daha iyi bir üniversitede eğitim görmek hem de lisans tamamlama programına dahil mi olmak istiyorsunuz? Bunun için DGS sınavına girmekten ve zaman kaybetmekten kaçınıyor musunuz? O zaman yapmanız gereken Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlık merkezinden yardım almak olacaktır. Çünkü yardım alarak hem yurt dışında kaliteli bir eğitim alır hem de DGS gibi sınavlar ile uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Makine mühendisliği dikey geçiş yapmak istiyor ama DGS’den istediğiniz puanı alamadıysanız üzülmenize gerek yok. Yurt dışında anlaşmalı olduğumuz üniversiteler sayesinde kaliteli bir eğitim, eğlenceli bir öğrencilik hayatı sizleri bekliyor olacak.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Bu üniversiteler içerisindeki akademik kadro pek çok devlet üniversitesinden çok daha kalitelidir. Bunun yanında herhangi bir sınav sistemi de söz konusu değildir. Ne DGS ne de YGS-LYS puanı bu okul için geçerli olmamaktadır. Yapmanız gereken gerekli belgeleri okula sunmak ve harcı yatırmak.

Makine mühendisliği dikey geçiş yapmak için yıllık eğitim ücretleri hem Türkiye’deki hem de yurt dışındaki üniversitelere göre çok daha uygundur. Bunun yanında bu lisans tamamlama programına 3. Sınıftan başlayacağınızı da bilmeniz gerekiyor. Okul bitince elinize alacağınız diploma ise tamamen tüm Avrupa ülkelerinde geçerlilik gösterecektir. Bu da demek oluyor ki bu diploma YÖK tarafından da kabul edilmektedir. Makine mühendisliği dikey geçiş hakkınızı her zaman kullanabilirsiniz çünkü okulun belirli bir kayıt aralığı yoktur.

Her zaman kalacak yer, ulaşım, kayıt işlemleri ile bireysel olarak uğraşmak çok zor olacaktır. Oysaki Eurostar Yurtdışı Eğitim ile birlikte çalışırsanız çok kısa bir zamanda tüm işlemleri halledebildiğinizi göreceksiniz. Çünkü bu kurum sizlere lisans tamamlama konusunda 30 yıldır tecrübeli bir hizmet sağlamakta tüm eksikleriniz ile ilgilenmektedir.

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09

 

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!