Makine Bölümü Dgs Sınavsız Geçiş

İki yıllık üniversitenizi 4 yıllığa mı tamamlamak istiyorsunuz? Bunun için Türkiye’de girmiş olduğunuz DGS sınavı yeterli olamadı mı? Üzülmeyin, artık yurtdışında da lisans tamamlama eğitimi alabilir, kariyeriniz için doğru adımları atabilirsiniz. Öncelikle Bosna Hersek en güzel Avrupa şehirlerinden biridir. Hem kültürel açıdan hem de tarihi açıdan Türkiye’ye de yakın olan bu ülkede geçim sıkıntısı da yaşamayacaksınız. Eurostar eğitim Danışmanlığı sayesinde Avrupa’nın en kaliteli okullarında okuyabilir, güzel bir kariyer hedefine sahip olabilirsiniz. Öncelikle Uluslar arası Travnik Üniversitesi lisans tamamla programları konusunda Avrupa’nın en iyilerinden biridir. Bu üniversite kapsamında pek çok lisans tamamlama bölümü söz konusudur. Makine bölümü DGS sınavsız geçiş hakkınız olduğundan ötürü zorluk yaşamadan lisans tamamlama işlemlerine başlayabilirsiniz.

Hem gelişen hem de teknolojiden son derece yararlanan bu okulda makine bölümünüzü pek çok bölüme tamamlayabiliyorsunuz. Üstelik sadece 3. Sınıftan itibaren eğitim almaya başlıyorsunuz. Bunu yaparken sunmanız gereken belgeler de oldukça basit. Pasaportunuzun her zaman yanınızda olması gerek. Aynı zamanda MYO diploması da gerekiyor. Hangi dersleri aldığınızı gösteren transkript belgesi de olmalı. Bir de ikametgah belgesi sayesinde okula kaydınızı yaptırabiliyorsunuz. Makine bölümü DGS sınavsız geçiş söz konusu olduğunda hiçbir şekilde bir sınava girmeniz de gerekmiyor. Yani taban puanı da göstermenize gerek yok. Sadece okumak istemek ve belgeleri sunmak yeterli olacak. Bunun yanında bu üniversitenin belirli bir kayıt tarihi yok. İstediğiniz her an bu üniversiteye kayıt olabilirsiniz.

Normalde yurtdışında okumanın ilk şartı İngilizce bilmek olur. Ama Uluslar arası Travnik Üniversitesi öğrencilerine Türkçe eğitim veriyor. Akademik kadrosu konusunda odlukça başarılı isimlere sahip olan üniversite içerisinde çeşitli öğrenci kulüpleri de yer alıyor. Hem eğlenceli bir üniversite hayatı geçirmek hem de Avrupa satndartlarında bir eğitim almak için bu üniversitenin en iyi seçenek olduğunu bilmeniz gerek. Makine bölümü DGS sınavsız geçiş hakkınız olduğundan sadece 2500 Euro ödeyerek kayıt işlemlerini halledebilirsiniz. Eurostar Yurtdışı Eğitim ve Point Yurtdışı eğitim kurumları size profesyonel bir yardımda bulunacaktır.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!