Makine Bölümü DGS Sınavsız Geçiş

Makine Bölümü DGS Sınavsız Geçiş

İki yıllık üniversitenizi 4 yıllığa mı tamamlamak istiyorsunuz? Bunun için Türkiye’de girmiş olduğunuz DGS sınavı yeterli olamadı mı? Üzülmeyin artık yurtdışında da lisans tamamlama eğitimi alabilir, kariyeriniz için doğru adımları atabilirsiniz.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Eurostar Yurtdışı Eğitim danışmanlığı sayesinde Avrupa’nın en kaliteli okullarında okuyabilir, güzel bir kariyer hedefine sahip olabilirsiniz. Öncelikle anlaşmalı olduğumuz üniversiteler lisans tamamla programları konusunda Avrupa’nın en iyilerinden biridir. Bu üniversiteler kapsamında birçok lisans tamamlama bölümü söz konusudur. Makine bölümü DGS sınavsız geçiş hakkınız olduğundan ötürü zorluk yaşamadan lisans tamamlama işlemlerine başlayabilirsiniz.

Hem gelişen hem de teknolojiden son derece yararlanan bu okulda makine bölümünüzü birçok bölüme tamamlayabiliyorsunuz. Üstelik sadece 3. Sınıftan itibaren eğitim almaya başlıyorsunuz. Bunu yaparken sunmanız gereken belgeler de oldukça basit. Pasaportunuzun her zaman yanınızda olması gerek. Aynı zamanda MYO diploması da gerekiyor. Hangi dersleri aldığınızı gösteren transkript belgesi de olmalı. Bir de ikametgâh belgesi sayesinde okula kaydınızı yaptırabiliyorsunuz. Makine bölümünde dikey geçiş sınavsız olduğu için hiçbir şekilde bir sınava girmeniz de gerekmiyor. Yani taban puanı da göstermenize gerek yok. Sadece okumak istemek ve belgeleri sunmak yeterli olacak. Bunun yanında bu üniversitelerin belirli bir kayıt tarihi yok. İstediğiniz her an bu üniversiteye kayıt olabilirsiniz.

Hem eğlenceli bir üniversite hayatı geçirmek hem de Avrupa standartlarında bir eğitim almak için bu üniversitenin en iyi seçenek olduğunu bilmeniz gerek. Makine bölümü DGS sınavsız geçiş hakkınız olduğundan yıllık makul eğitim ödenekleri ödeyerek kayıt işlemlerini halledebilirsiniz. Eurostar Yurtdışı Eğitim kurumları size profesyonel bir yardımda bulunacaktır.

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!