Makine Bölümü DGS Sonuçları

Makine Bölümü DGS Sonuçları

Türkiye standartlarında lisans eğitimi almak o kadar da kolay değil. Öğrenciler yeteneklerine ya da ilgi alanlarına göre değil sınav sonuçlarına göre eğitim alıyor. Bu nedenle de bazı öğrenciler 2 yıllık bölümlere yerleşiyor. Bu durumda öğrencilerin pek çoğu DGS ile lisans programlarına geçmeyi hedefliyor ama bunu başarabilen kişi sayısı az. Çünkü DGS için açılan kontenjanlar çok az ve puanlar da çok yüksek. Artık yurt dışında da eğitim alma hakkına sahipsiniz. Tecrübeleri ile sizlere yardımcı olarak Eurostar Yurtdışı Eğitim sayesinde her zaman üniversite hayatınızı çok daha keyifli hale getirmeniz mümkündür.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya veya Slovakya’da okumak ister misiniz? Üstelik Avrupa’nın en prestijli üniversitelerinde.

Öncelikle Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da DGS imkânı sağlıyoruz. Dikey geçişlerde sağladığımız kolaylık ve eğitimimizdeki kaliteyle sizlere sizlerin işini kolaylaştırıyoruz.. Uzman ve deneyimli, doçent ve profesörlerle birlikte yabancı dil eğitim imkânına sahip olacaksınız.

Bu ülkede bulunan anlaşmalı olduğumuz üniversiteler, gerek eğitim alanındaki başarıları ile gerek ise teknik anlamda yeterliliği ile Avrupa’nın en çok tercih edilen üniversitelerinden. Üstelik fiyatlarının ne kadar uygun olduğunu duyunca şaşıracaksınız. Yıllık makul eğitim harçları ile 2 yıllık üniversite eğitiminizi 4 yıllığa tamamlama şansınız her zaman vardır.

Makine bölümü DGS sonuçları bu üniversiteler için geçerli değildir. Evet, yanlış duymadınız bir sınav sonucuna ihtiyacınız yok. Taban puanlarınızın da bu üniversiteler ile bir alakası yoktur. Bu üniversitede isteyen herkes eğitim alabilir. Üniversitenin içerinde eğitim alabileceğiniz pek çok bölüm var. Aynı zamanda hem sosyal hem de kültürel açıdan kendinizi geliştirme şansını da elde edebileceksiniz.

Öncelikle makine bölümü DGS sonuçları düşük geldiyse ya da istediğiniz üniversiteye yetmiyorsa yurt dışında 2 yıllık ekstra eğitim alarak 4 yıllık fakülte mezunu olabilirsiniz. Hem bu üniversiteden almış olduğunuz diploma hem Avrupa içerisinde hem de YÖK tarafından kabul ediliyor. Eurostar Yurtdışı Eğitim kurumları ile iletişim hâlinde olursanız o zaman hem konaklama hem de seyahat ile ilgili tüm detayların halledilmesi çok daha kolay olur. 30 yıllık tecrübesi ile bu kurum makine bölümü DGS sonuçlarına bakmadan sizleri bu üniversiteye kolay bir şekilde yerleştirmiş oluyor.

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!