Makine Mühendisliği DGS Taban Puanları

Makine Mühendisliği DGS Taban Puanları

Üniversite eğitimi almak her öğrencinin hayali değil midir? Peki, 2 yıllık meslek yüksek okullarından mezun olduğunuzda hayata hızlı bir başlangıç yapabileceğinize emin misiniz? Değilseniz o zaman lisans tamamlama konusunun ne kadar önemli olduğunu biliyorsunuz. DGS sınavları ile ilgilenmek yerine direkt olarak lisans tamamlama işlemlerine başlayabileceğinizi söylesek ne derdiniz?

Anlaşmalı olduğumuz üniversiteler yurt dışında yer almaktadır. Bu üniversiteler Avrupa standartlarında hizmet verdiği için Avrupa ve YÖK tarafından kabul edilmektedir. Üniversitelerin bulunduğu ülkeler, yaşam için uygun bir ülkelerdir. Bunun yanında hem yemyeşil bir doğası vardır hem de mimarisi açısından Türkiye’yi anımsatmaktadır. Öğrencilik hayatı için en uygun ülkelerdendir ve Türk öğrenci kapasitesi de oldukça fazladır. Makine mühendisliği DGS taban puanları da çok önemli değildir çünkü bu üniversiteler içerisinde hiçbir şekilde sınavla alım söz konusu olmamaktadır. Bunun yanında transkriptinizde belirtilen dersleri tekrar almak zorunda değilsiniz. Bu Türkiye’deki en büyük sorundur.

Makine mühendisliği DGS taban puanları çok yüksek olsa bile burada bir puan sistemi olmadığı için kayıt işlemlerini de hemen yapabiliyorsunuz. Eğitimin kalitesine gelince hem pratik hem de teorik derslere büyük bir önem verilmektedir. Bu nedenle de mühendislik eğitimi alırken tüm bilgileri kapsamlı bir şekilde öğrenir, hayalinizde canlandırabilirsiniz. Deneyler bu okullar için gerçekten de önemlidir.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Her zaman belirli bir kurumdan yurtdışı eğitimi için yardım almak önemli bir konudur. Özellikle 30 yıldır hizmet veren Eurostar Yurtdışı Eğitim kurumları sayesinde yurt dışında mağdur olmayacağınızdan emin olabilirsiniz. Öncelikle okula girmek için makine mühendisliği DGS taban puanları ile değil pasaport, ikametgah gibi belgelerin yanında bir de diploma ve MYO transkriptine ihtiyacınız olacak. Bu okulda okumak, lisans tamamlama eğitimi almak için yapmanız gereken makul fiyatlardaki yıllık harcı yatırmak ve tüm bu belgeleri sunmaktır.

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!