Makine Önlisans Lisans Tamamlama

Makine Önlisans Lisans Tamamlama Makine bölümü geleceğin yükselen meslek dallarından biri ve makine alanındaki bölümlerde eğitim görenler kariyerlerini planlamanın peşinde. Makine bölümlerinde artık iki senelik ön lisans okuyanlar kendilerini yeterli hissetmediği için iş alanında da 4 senelik lisans diplomasına sahip olanların deneyimine bilgisine sahip olmak istiyor.

Makine mühendisi ya da teknikeri olmak isteyenler için 2 senelik eğitim yeterli değildir. Bunun için yurt dışında nalaşmalı olduğumuz üniversitelerde 3. ve 4. sınıfı da okuyarak 4 seneye tamamlama ve lisans diploması verme imkanını sunar. Böylece artık sizin de lisans diplomanız olmuş olur ve geleceğinizi daha emin adımlarla planlayabilirsiniz.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Üniversitelerimizle iletişime geçmek için yapmanız gereken Eurostar Yurtdışı Eğitim kurumu aracılığı ile konuşmak olacaktır. Bu eğitim kurumlarının ortaklığıyla kolay bir şekilde iletişime geçebilir ve üniversitenin sizden istediği bilgileri ve belgeleri öğrenebilirsiniz. Makine ön lisans tamamlama programı ile siz de istediğiniz şekilde lisans diploması elde edebileceksiniz. Üniversitelerin yıllık ücretleri ise Türkiye’deki ve yurt dışındaki diğer üniversitelere çok daha uygun. Şu an net bir ücret bilgisi paylaşmak uygun olmaz çünkü üniversiteler arası ücretler farklılık göstermektedir. Bu ücretlerle kayıt yaptırdığınızda geleceğiniz için oldukça mantıklı bir yatırım yapmış olacaksınız.

Yurtdışındaki bir çok ülkede tanınan üniversitelerimiz size aynı zamanda büyük bir prestij sağlar. Bu anlamda prestijli olmak için üniversitelerimiz son derece doğru bir karar olacaktır. Eurostar Yurtdışı Eğitim aracılığı ile oldukça fazla detaylı bilgi alabilirsiniz. Makine ön lisans tamamlama programı sayesinde siz de kariyer adımlarınızı doğru bir şekilde atacaksınız. Sizden ön lisans alanınızdaki diplomayı ve ikametgah belgesini ister. Bunun dışında gereken belgeler pasaport ve diğer işlemler için detaylı bilgiyi arayarak alabilirsiniz.

Makine Önlisans Lisans Tamamlama

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09

 

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!