Makine Bölümü Dgs Kayıt Günleri

Üniversiteye girecek olan öğrenciler de 2 yıllık meslek yüksek okullarından 4 yıllık fakültelere geçecek olan öğrenciler de sınava girmek zorundadır. Bu sınavın çok zorlayıcı olduğunu da bilmeniz gerekiyor. Yani sınavlarda başarı gösterebilmek için gerçekten de disiplinli bir çalışma gerekiyor. Ama bu da öğrenciler üzerinde hem baskı hem de olumsuz bir etki oluşturuyor. Bu nedenle de makine bölümü DGS kayıt günleri geldiğinde istediğiniz üniversitede yer alamıyorsanız bu son şansınız değil. Yurtdışında üniversite okumak, ön lisans programını lisansa tamamlamak sandığınız kadar zor bir durum değil. Hele ki Eurostar Eğitim Danışmanlığından haberdar iseniz o zaman Avrupa’nın en prestijli üniversitesi olan Uluslararası Travnik Üniversitesi içerisinde yer alabilirsiniz. Öncelikle bu üniversiteyi tanımalı, alacağınız eğitimin kalitesini de tam olarak görebilmelisiniz.

Bu üniversite bünyesinde yer alıyorsanız 2 yıllık bölümlerin 4 yıllık bölümlere dönüşmesinde hem teknik hem de pratik bir bilgi birikimine sahip olacaksınız. Bu üniversitenin kalitesi ülkemizdeki vakıf üniversitelerinin kalitesi ile aynıdır. Bunun yanında üniversitede öğrenci olmak için herhangi bir sınava tabii tutulmayacaksınız. Sınavsız, vizesiz bir kayıt işlemi yapmak Bosna Hersek’teki bu üniversitede mümkündür. Bosna Hersek vize isteyen bir ülke değil. Bu nedenle vize masraflarından da kurtulmuş olacaksınız. Bunun aynında İngilizce bilmek durumunda olduğunuz bir üniversite değildir uluslararası Travnik Üniversitesi. Çünkü bu üniversite öğrencilerine Türkçe eğitim sunmaktadır.

Makine bölümü DGS kayıt günleri kapsamında üniversiteye kayıt yaptırmanız gerektiğini düşünüyor olabilirsiniz. ama bu üniversite için belirli bir kayıt dönemi yok. 12 ay boyunca istediğiniz zaman bu bölümlere kayıt yaptırmanız mümkündür. Bu üniversite Avrupa’da da ülkemizde de kabul gören bir üniversitedir. Alacağınız diploma pek çok Avrupa ülkesinde ve Türkiye’de geçerlilik göstermektedir.

Eurostar Yurtdışı Eğitim ve Point Yurtdışı eğitim kurumları sayesinde sadece 2500 Euro ödeyerek lisans eğitimine geçiş yapabilirsiniz. Makine bölümü DGS kayıt günleri kapsamında gerekli olan belgeleri (pasaport, ikametgah, transkript, MYO diploması) kayıt birimine göndermeniz gerekecektir. Bu sayede hem üniversiteye kayıt olmuş hem de geleceğinizin temellerini atmış olursunuz.

Travnik Üniversitesi Haritası

Travnik Eğitim Tanıtım Videoları

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!