Makine Bölümü Dgs Puanları

Ön lisans mezunlarını sevindirecek bir haber Bosna Hersek’ten geldi. Eurostar Yurtdışı Eğitim Kurumları ile Point Yurtdışı Eğitim Kurumları ortak çalışmasıyla beraber oluşturulan lisans tamamlama eğitimi özellikle makine alanında ön lisans diplomasını lisansa çevirmek isteyenler için son derece önem teşkil ediyor. Makine bölümü dgs puanları anlamında da sizden çok yüksek puanlar istemeyen üniversite bu nedenle çok tercih ediliyor ve ülkemizden çok öğrenci alıyor diyebiliriz.

Ülkemizde en çok tercih edilen meslek gruplarından biri olan makine ve onun alt dalları bir çok kişinin aynı zamanda ön lisans eğitimi almasına da imkan veriyor diyebiliriz. Makine anlamında iyi eğitim veren ön lisans programları olsa da yine de 4 senelik lisans mezunları olması işi daha da zorlaştırıyor ve iş bulmak için lisans diploması her zaman daha fazla işe yarıyor. Öğrenciler de ön lisans alanındaki diplomayı alır almaz dgs yani dikey geçiş sınavı ile bu diplomayı lisans diplomasına çevirmeyi düşünüyor. Bunun için en güzel tercih özellikle makine alanındaysanız kesinlikle Bosna Hersek’te yer alan Travnik Üniversitesi. Hem eğitimin kalitesi, hem eğitim ücreti hem de dgs puanı anlamında her şekilde öğrenciyi mutlu eden üniversite oldukça da başarılı bir şekilde adından söz ettiriyor diyebiliriz. Makine bölümü dgs puanları neler diye baktığımız zaman ülkemizde bir çok önemli vakıf üniversitelerinin yüksek puanlar ile öğrenci aldığını görebileceksiniz. Oysa ki Travnik Üniversitesi hem ülkemizde ki vakıf üniversiteleri kalitesinde eğitim verirken hem de bunu çok daha düşük ücretler ve puanlara yapıyor diyebiliriz.

Üniversitenin senelik ücreti 2500 Euro olarak belirlenmiş. Eğitim ücreti ise Türkçe. Yani siz adapte olmakta hiç bir şekilde zorlanmıyor aksine son derece kolay bir şekilde eğitim hayatına alışarak son iki seneyei üniversitede tamamlıyor ve lisans diplomasına da sahip oluyorsunuz. Makine bölümü dgs puanları neler diye baktıktan sonra Travnik Üniversitesi’ne gitmeye karar verirseniz yapmanız gereken yazının başında da dediğimiz gibi Eurostar Yurtdışı Eğitim ve Point Yurtdışı Eğitim Programlarına bakmak olacaktır.

Travnik Üniversitesi Haritası

Travnik Eğitim Tanıtım Videoları

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!