Makine Bölümü DGS Puanları

Ön lisans mezunlarını sevindirecek bir haber Eurostar Yurtdışı Eğitim Kurumlarından geldi. Anlaşmalı olduğu ortak çalışmasıyla beraber oluşturulan lisans tamamlama eğitimi özellikle makine alanında ön lisans diplomasını lisansa çevirmek isteyenler için son derece önem teşkil ediyor. Makine bölümü DGS puanları anlamında da sizden çok yüksek puanlar istemeyen üniversite bu nedenle çok tercih ediliyor ve ülkemizden çok öğrenci alıyor diyebiliriz.

Ülkemizde en çok tercih edilen meslek gruplarından biri olan makine ve onun alt dalları bir çok kişinin aynı zamanda ön lisans eğitimi almasına da imkan veriyor diyebiliriz. Makine anlamında iyi eğitim veren ön lisans programları olsa da yine de 4 senelik lisans mezunları olması işi imkânlarını daha da zorlaştırıyor ve iş bulmak için lisans diploması her zaman daha fazla işe yarıyor. Öğrenciler de ön lisans alanındaki diplomayı alır almaz DGS yani dikey geçiş sınavı ile bu diplomayı lisans diplomasına çevirmeyi düşünüyor.

Bunun için en güzel tercih özellikle makine alanındaysanız kesinlikle yurt dışında anlaşmalı olduğumuz üniversiteler. Öncelikle Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da DGS imkânı sağlıyoruz. Dikey geçişlerde sağladığımız kolaylık ve eğitimimizdeki kaliteyle sizlere sizlerin işini kolaylaştırıyoruz. Uzman ve deneyimli, doçent ve profesörlerle birlikte yabancı dil eğitim imkânına sahip olacaksınız. Hem eğitimin kalitesi hem eğitim ücreti hem de DGS puanı anlamında her şekilde öğrenciyi mutlu eden üniversiteler oldukça da başarılı bir şekilde adından söz ettiriyor diyebiliriz.

Makine bölümü DGS puanları neler diye baktığımız zaman Türkiye’de birçok önemli vakıf üniversitelerinin yüksek puanlar ile öğrenci aldığını görebileceksiniz. Oysaki anlaşmalı olduğumuz üniversiteler hem ülkemizdeki vakıf üniversiteleri kalitesinde eğitim verirken hem de bunu çok daha düşük ücretler ve puanlara yapıyor diyebiliriz.

Üniversitenin senelik ücreti makul ödeneklerdir. Şu an net bir ücret söylemek doğru olmaz çünkü üniversiteler arasında ücretler farklılık gösteriyor. Üniversitelerimiz tüm imkânlarını sizlere sunuyor ve siz de eğitim hayatına alışarak son iki seneyi üniversitede tamamlıyor ve lisans diplomasına da sahip oluyorsunuz. Makine bölümü DGS puanları neler diye baktıktan sonra adı geçen ülkelere gitmeye karar verirseniz yapmanız gereken yazının başında da dediğimiz gibi Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerini ziyaret etmek olacaktır.

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!