Makine Bölümü DGS Kayıt Tarihleri

Makine Bölümü DGS Kayıt Tarihleri

Eğitim sistemi çok karışık olduğu için insanlar eğitim alırken pek çok sorun ile karşı karşıya kalıyor. Bu sorunların başında ise her zaman sınavlar gelmektedir. Sınavlardan başarı sağlamak, iyi bir üniversiteye yerleşmek sanıldığı kadar kolay değil. Hem ruhen hem de fizikken zorlayıcı bir durumdur. Makine bölümü 2 yıllık bir bölümdür. 2 yıllık bu bölümden 4 yıllık bir fakülteye geçmek mümkün ama öncelikle DGS’de başarı göstermeniz gerekecektir.

Makine bölümü DGS kayıt tarihleri Türkiye’de belirli tarihler arasında oluyor ancak Eurostar Yurtdışı Eğitim olarak yurt dışında anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde yılın her günü kayıt şansınız devam ediyor. Yurt dışında lisans tamamlama programına katılmak istiyorsanız istediğiniz zaman başvuru yapabilirsiniz.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Bu ülkelerde bulunan üniversitelerimizde belirli bir kontenjan da yok. Dolayısı ile her başvuru yapan öğrenci gerekli olan belgeleri sunarak öğrenci olabiliyor. Öncelikle sınava girmenize hiçbir şekilde gerek yok. Aynı zamanda üniversiteye giriş puanınız da bu üniversitede önemli olan bir konu değildir. Her zaman makine bölümü DGS kayıt tarihleri sayesinde bu üniversiteye kayıt yaptırabilirsiniz. Bunların yanında hem teorik hem de pratik açıdan gelişmiş dersler sizleri bekliyor. Teknik yönden gelişmiş olan bu okullar Avrupa standartlarındadır.

Eğerki üniversitelerimizde öğrenci olacaksanız o zaman istediğiniz bir bölüme 3. sınıftan başlayabiliyorsunuz. Sunacağınız belgeler de zor değil. Sadece yapmanız gereken meslek yüksek okulu diplomasına sahip olmak ve sonra da transkript sunmak. Bunun yanında ikametgâh ve pasaport da gerekli olan belgeler arasındadır. Makine bölümü DGS kayıt tarihleri her zaman olduğu için yılın istediğiniz zamanında bu lisansa programına kayıt olabilirsiniz. Öncelikle Eurostar Yurtdışı Eğitim kurumları sayesinde bilgi alabileceksiniz. Bu programların her biri makul ödeneklerdir. Yani Türkiye’deki bir devlet üniversitesi harcı kadar olduğundan aile bütçelerini de zorlamamaktadır.

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!