Makine Bölümü Dgs Kayıt Tarihleri

Eğitim sistemi çok karışık olduğu için insanlar eğitim alırken pek çok sorun ile karşı karşıya kalıyor. Bu sorunların başında ise her zaman sınavlar gelmektedir. Sınavlardan başarı sağlamak, iyi bir üniversiteye yerleşmek sanıldığı kadar kolay değil. Hem ruhen hem de fizikken zorlayıcı bir durumdur. Makine bölümü 2 yıllık bir bölümdür.

2 yıllık bu bölümden 4 yıllık bir fakülteye geçmek mümkün. Ama öncelikle DGS sisteminden başarı göstermeniz gerekecektir. Makine bölümü DGS kayıt tarihleri elverdiği sürece işlem yapabiliyorsunuz. Dgs kayıt için istediğiniz zaman başvuru yapabilirsiniz. Ama yurtdışında yer alan Uluslar arası Travnik Üniversitesi bünyesinde öğrenci olacaksanız o zaman kayıt tarihi sizler için bir şey ifade etmez. Çünkü bu üniversiteye her an her dakika kayıt için başvurabiliyorsunuz.

Bosna Hersek’te yer alan bu üniversitede belirli bir kontenjan da yok. Dolayısı ile her başvuru yapan öğrenci gerekli olan belgeleri sunarak öğrenci olabiliyor. Öncelikle sınava girmenize hiçbir şekilde gerek yok. Aynı zamanda üniversiteye giriş puanınız da bu üniversitede önemli olan bir konu değildir. Her zaman makine bölümü DGS kayıt tarihleri sayesinde bu üniversiteye kayıt yaptırabilirsiniz. İngilizce bilmiyorum diye paniklemenize de gerek yok. Çünkü bu üniversite içerisinde Türkçe hizmet verilmektedir. Bunun yanında hem teorik hem de pratik açıdan gelişmiş dersler sizleri bekliyor. Teknik yönden gelişmiş olan bu okul Avrupa standartlarındadır.

Eğer ki Uluslar arası Travnik Üniversitesi içerisinde öğrenci olacaksanız o zaman istediğiniz bir bölüme 3. Sınıftan başlayabiliyorsunuz. Sunacağınız belgeler de zor değil. Sadece yapmanız gereken meslek yüksek okulu diplomasına sahip olmak ve sonra da transkrit sunmak. Bunun yanında ikametgah ve pasaport da gerekli olan belgeler arasındadır. Makine bölümü DGS kayıt tarihleri her zaman olduğu için yılın istediğiniz zamanında bu lisansa programına kayıt olabilirsiniz. Öncelikle Eurostar Yurtdışı Eğitim ve Point Yurtdışı eğitim kurumları sayesinde bilgi alabileceksiniz. Bu programların her biri 2500 Euro tutarındadır. Yani Türkiye’deki bir devlet üniversitesi harcı kadar olduğundan aile bütçelerini de zorlamamaktadır. Bosna Hersek’te geçim de ucuz olarak karşınıza çıkıyor.

Travnik Üniversitesi Haritası

Travnik Eğitim Tanıtım Videoları

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!