Makine Bölümü DGS Bölümleri

Makine Bölümü DGS Bölümleri

Üniversitede iyi bir bölüm okumak her zaman her öğrencinin hakkıdır. Ama bunu Türkiye sınırları içerisinde sağlamak biraz zor olan bir durumdur. Çünkü ne yazık ki sınav sistemleri çok katıdır ve bu da öğrencilerin istedikleri bölümlerde okumaları için bir engeldir. Ama 30 yıllık eğitim danışmanlığı tecrübesi sayesinde Eurostar Yurtdışı Eğitim firması her zaman kaliteli eğitim almanız için arkanızdadır. İki yıllık makine bölümü okuyor ve dikey geçiş mi yapmak istiyorsunuz? Önünüzde DGS engeli mi var? Hiçbir zaman eğitim sisteminin dayatmış olduğu bu sınavlara girmek zorunda değilsiniz. Pek çok devlet üniversitesinin harcından bile uygun fiyatlara yurt dışında anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde eğitim alabilirsiniz. Üniversitelerimiz sayesinde hem geleceğinizi planlayabilir hem de ön lisans programınızı lisans programına dönüştürebilirsiniz.

Öncelikle bu üniversitelerde okumak için sıvan şartı aranmamaktadır. Ne DGS’ye girmek zorundasınız ne de bir taban puanı göstermek zorundasınız. Sadece Meslek yüksek okulu diploması kayıt için yeterli olacaktır. Bunun yanında transkript ve ikametgah getirmeniz yeterli oluyor. Bu üniversite Avrupa’nın en iyilerinden olup en iyi teknolojiler ile birlikte eğitim vermektedir. Makine bölümü DGS bölümleri kapsamında yer alan tüm bölümleri bu üniversitede bulabiliyorsunuz. Avrupa’nın en iyileri arasında yer alan bu üniversitede direkt olarak 3. sınıftan başlama ayrıcalığı da sizlere sunulmuş oluyor.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Öncelikle makine bölümü DGS bölümleri arasından bir seçim yapmanız gerekecektir. Eurostar Yurtdışı Eğitim kurumları da bu konuda sizlere yol gösterici olacak. Alanında ilk ve tek olan bu kurum sayesinde yıllık makul eğitim ödenekleri ile lisans eğitimi alabiliyorsunuz. Eurostar Yurtdışı Eğitim danışmanlık firması, kalacak yer sorunlarından ulaşıma ve kayda kadar tüm süreçle yakından ilgilenecek sizlere pek fazla iş bırakmayacaktır.

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!