Makine Bölümü Dgs Bölümleri

Üniversitede iyi bir bölüm okumak her zaman her bir öğrencinin hakkıdır. Ama bunu Türkiye sınırları içerisinde sağlamak biraz zor olan bir durumdur. Çünkü ne yazık ki sınav sistemleri çok katıdır ve bu da öğrencilerin istedikleri bölümlerde okumaları için bir engeldir. Ama 20 yıllık eğitim danışmanlığı tecrübesi sayesinde Eurostar firması her zaman kaliteli eğitim almanız için arkanızdadır. İki yıllık makine bölümü okuyor ve dikey geçiş mi yapmak istiyorsunuz? Önünüzde DGS engeli mi var? Hiçbir zaman eğitim sisteminin dayatmış olduğu bu sınavlara girmek zorunda değilsiniz. Pek çok devlet üniversitesinin harcından bile uygun fiyatlara Bosna Hersek’te eğitim alabilirsiniz. Uluslar arası Travnik Üniversitesi sayesinde hem geleceğinizi planlayabilir hem de ön lisans programınızı lisans programına dönüştürebilirsiniz.

Öncelikle bu üniversitede okumak için sıvan şartı aranmamaktadır. Ne DGS’ye girmek zorundasınız ne de bir taban puanı göstermek zorundasınız. Sadece Meslek yüksek okulu diploması kayıt için yeterli olacaktır. Bunun yanında transkript ve ikametgah getirmeniz yeterli oluyor. Bu üniversite Avrupa’nın en iyilerinden olup en iyi teknolojiler ile birlikte eğitim vermektedir. İngilizce şartı da yok çünkü tüm bölümler %100 Türkçe olarak sizlere eğitim veriyor. Makine bölümü DGS bölümleri kapsamında yer alan tüm bölümleri bu üniversitede bulabiliyorsunuz. Avrupa’nın en iyileri arasında yer alan bu üniversitede direkt olarak 3. Sınıftan başlama ayrıcalığı da sizlere sunulmuş oluyor.

Bosna Hersek’in en kalabalık şehirlerinden biri olan Travnik’te yaşam oldukça hızlıdır. İnsanlar birbirleri ile hızlı kaynaşır ve eğitim hayatınız tam da istediğiniz şekilde şekillenir. Öncelikle makine bölümü DGS bölümleri arasından bir seçim yapmanız gerekecektir. Eurostar Yurtdışı Eğitim ve Point Yurtdışı eğitim kurumları da bu konuda sizlere yol gösterici olabilir. Alanında ilk ve tek olan bu kurum sayesinde 2500 Euro gibi bir ücret ile lisans eğitimi alabiliyorsunuz. Makine bölümü DGS bölümleri içerisinde fiyat farkı da yoktur. Eurostar danışma firması kalacak yer sorunlarından ulaşıma ve kayda kadar tüm süreçle yakından ilgilenecek sizlere pek fazla iş bırakmayacaktır.

Travnik Üniversitesi Haritası

Travnik Eğitim Tanıtım Videoları

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!