Makine Bölümü Dgs Sınav Sonuçları

Türkiye standartlarında lisans eğitimi almak o kadar da kolay değil. Öğrenciler yeteneklerine ya da ilgi alanlarına göre değil sınav sonuçlarına göre eğitim alıyor. Bu nedenle de bazı öğrenciler 2 yıllık bölümlere yerleşiyor. Bu durumda öğrencilerin pek çoğu DGS ile lisans programlarına geçmeyi hedefliyor ama bunu başarabilen kişi sayısı az. Çünkü DGS için açılan kontenjanlar çok az ve puanlar da çok yüksek. Artık yurtdışında da eğitim alma hakkına sahipsiniz. Tecrübeleri ile sizlere yardımcı olarak Eurostar sayesinde her zaman üniversite hayatınızı çok daha keyifli hale getirmeniz mümkündür. Bosna Hersek’te okumak ister misiniz? Üstelik Avrupa’nın en prestijli üniversitelerinden birinde.

Uluslar arası Travnik Üniversitesi gerek eğitim alanındaki başarıları ile gerek ise teknik anlamda yeterliliği ile Avrupa’nın en çok tercih edilen üniversitelerinden biri. Üstelik fiyatlarının ne kadar uygun olduğunu duyunca şaşıracaksınız. 2500 Euro yıllık harç ile 2 yıllık üniversite eğitiminizi 4 yıllığa tamamlama şansınız her zaman vardır.

Makine bölümü DGS sınav sonuçları bu üniversite için geçerli değildir. Evet, yanlış duymadınız bir sınav sonucuna ihtiyacınız yok. Taban puanlarınızın da bu üniversite ile bir alakası yoktur. Bu üniversitede isteyen herkes eğitim alabilir. Üstelik Türkçe. Yani İngilizce yeterlilik sınavına girmek, İngilizce bilmek zorunda değilsiniz. Üniversitenin içerinde eğitim alabileceğiniz pek çok bölüm var. Aynı zamanda hem sosyal hem de kültürel açıdan kendinizi geliştirme şansını da elde edebileceksiniz.

Öncelikle makine bölümü DGS sınav sonuçları düşük geldiyse ya da istediğiniz üniversiteye yetmiyorsa yurtdışında 2 yıllık ekstra eğitim alarak 4 yıllık fakülte mezunu olabilirsiniz. Hem bu üniversiteden almış olduğunuz diploma hem Avrupa içerisinde hem de YÖK tarafından kabul ediliyor. Eurostar Yurtdışı Eğitim ve Point Yurtdışı eğitim kurumları ile iletişim halinde olursanız o zaman hem konaklama hem de seyahat ile ilgili tüm detayların halledilmesi çok daha kolay olur. 20 yıllık tecrübesi ile bu kurum makine bölümü DGS sınav sonuçlarına bakmadan sizleri bu üniversiteye kolay bir şekilde yerleştirmiş oluyor.

Travnik Üniversitesi Haritası

Travnik Eğitim Tanıtım Videoları

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!