Makine Teknikeri Lisans Tamamlama 2014

Makine Teknikeri Lisans Tamamlama 2014 Geleceğin makine mühendisleri ve teknikerleri olmak artık uzak değil. Sizin de gelecek planlarınızda ve hayallerinizde makine teknikeri olmak varsa bunun için Bosna Hersek size güzel bir gelecek kuruyor. Bosna Hersek’te yer alan Uluslararası Travnik Üniversitesi geleceğin kapısını sizin için aralıyor.

Makine teknikeri lisans tamamlama 2014 programında bir çok öğrenci dikey geçiş ile geçtiği üniversitede 3. Sınıftan itibaren balayarak okudu ve lisansını burada tamamlayarak makine teknikeri oldu. Makine teknikeri olabilmek için istediğiniz zaman konuyla ilgili bilgiyi Travnik Üniversitesi ile iş birliği halinde olan Eurostar Yurtdışı Eğitim ile Point Yurtdışı Eğitim programlarına sorabilirsiniz. Ne zaman başvurabileceğiniz ve gereken evraklarla ilgili size detaylı açıklamalar yapılacaktır.

Makine mezunu olanlar ve Türkiye’de 2 senelik makine okuyanlar Travnik Üniversitesine geçerek lisans diploması alıyor ve tekniker olabiliyorlar. Üstelik bir çok vakıf üniversitesindeki kaliteli eğitimi Travnik Üniversitesi’nde almanız mümkün. Ücretlere gelirsek ise senelik ücretin 2500 Euro olduğunu belirtelim.

Makine mezunları Makine teknikeri lisans tamamlama 2014 programı sayesinde lisans diplomaları elde edebiliyor üstelik bunu oldukça kaliteli bir eğitim veren okulda yapmış oluyor. Öncelikle makine alanında lisans tamamlamak istiyorsanız kayıt sürecinde size gereken belgeler arasında MYO diploması olmanız gerektiği ve ikametgah ile pasaporta da sahip olmanız gerektiğini unutmayın. Ayrıca detaylı şekilde Travnik Üniversitesi’nden bilgi alabildiğiniz gibi Eurostar Yurtdışı Eğitimi ile Point Yurdışı Eğitimi yetkililerinden de gerekli tüm bilgileri alabilmeniz mümkün. Yurtdışında okumak için doğru yönlendirmeler ile hareket etmeniz gerektiğinden geleceğin mühendisi olmak için adımları doğru atmanız gerektiğini de bilmelisiniz.

Makine teknikeri lisans tamamlama 2014 programıyla yerleştirilen bir çok öğrenci bulunurken puan anlamında kimilerinin gözü korksa da Travnik Üniversitesi kolaylıkla girebileceğinizi söyleyebiliriz. Zaten Makine mezunlarının herhangi bir şekilde dikey geçiş sınavına ihtiyaç duymayacağı için üniversite kolaylıkla lisans tamamlama imkanı sunmakta. Böylece Uluslararası alanda geçerliliği olan Uluslararası Travnik Üniversitesi aracılığıyla elde ettiğiniz lisans geleceğiniz için büyük bir yatırım olacak ve size büyük bir artı katacaktır dememiz mümkündür.

Travnik Üniversitesi Haritası

Travnik Eğitim Tanıtım Videoları

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!